• Головна
  • У Полтаві призначили ще двох заступників начальника ПОВА: хто ці люди
12:20, 8 грудня 2023 р.
Надійне джерело

У Полтаві призначили ще двох заступників начальника ПОВА: хто ці люди

Два нових заступники Філіпа Проніна. Фото: Полтавська ОВА

Два нових заступники Філіпа Проніна. Фото: Полтавська ОВА

Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін 7-го грудня підписав розпорядження про призначення Антона Чубенка й Володимира Когута на посади своїх заступників.

Про це повідомили в Полтавській ОВА.

Обоє заступників пройшли спеціальну перевірку. Їхні кандидатури погодили в Офісі Президента України та в Кабінеті Міністрів України.

Для довідки:

Володимир Когут має 21 рік робочого стажу. Раніше він працював менеджером проєктів у ЗАТ «Рууккі Україна», а із 2018 по 2023 обіймав посаду начальника управління інформаційно-аналітичного забезпечення виявлення та розшуку активів, начальник другого відділу Управління виявлення та розшуку активів, завідувача сектору координації та протоколу Міжнародного управління, головний спеціаліст Управління виявлення та розшуку активів Національного агентства України з питань виявлення розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Антон Чубенко з 32 річним загальним стажем має науковий ступінь доктора юридичних наук, професор. Раніше чоловік обіймав посаду директора Академії фінансового моніторингу, а через деякий час працював вже начальником Управління правового забезпечення центрального апарату Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. У 2023 році пан Чубенко займав посаду головного наукового співробітника Науково-дослідного інституту публічного права.

Нагадаємо, що новим першим заступником голови Полтавської ОВА Філіпа Проніна став колишній поліцейській.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #ОВА #Філіп Пронін #заступники
Оголошення
live comments feed...