
14:10, 16 листопада 2023 р.
Надійне джерело
На Полтавщині рятувальники на третю добу пошуків дістали з Дніпра тіло другого рибалки

Рятувальники витягли з водойми тіла потонулих рибалок. Фото: поліція Полтавщини
Пошуки зниклих чоловіків тривали із 12 листопада. Рятувальники дістали їхні тіла із річки Дніпро поблизу села Орлик Кобеляцької громади.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.
16 листопада правоохоронці завершили пошуки двох рибалок, які 12 листопада зникли у водоймі після перекидання човна.
Тіло 27-річного чоловіка рятувальники витягли з води 15 листопада, а 57-річного – 16 листопада. Обидва тіла направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті.
Нагадаємо, що у водоймі на Полтавщині знайшли труп 87-річного пенсіонера.
Стежте за усіма новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
15:12, 22 червня
2
12:14, 19 червня
1
13:34, 21 червня
14:17, 20 червня
13
13:38, 17 червня
14