• Головна
  • Полтавська чемпіонка світу з легкої атлетики отримала грошову винагороду від влади
09:04, 26 серпня 2013 р.

Полтавська чемпіонка світу з легкої атлетики отримала грошову винагороду від влади

Вперше в історії незалежної України на Полтавщині з’явилася чемпіонка світу з легкої атлетики – Ганна Мельниченко. Сьогодні під час урочистостей з нагоди Дня незалежності України голова обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко вручив Ганні Мельниченко Почесну грамоту обласної державної адміністрації та сертифікат на грошову винагороду. Разом зі спортсменкою сертифікат на грошову винагороду отримала тренер Вікторія Козлова.

На запитання журналістів, що обласна влада зробила для того, щоб спортсменка досягла таких високих результатів, заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації Валерій Пархоменко відповів: «З 1996 року Ганна Мельниченко займалася у Кременчуцькій ДЮСШ №2 потім відповідно до високих результатів її зарахували до Полтавської школи вищої спортивної майстерності, де Ганна була на повному утриманні. За кошти обласного бюджету вона брала участь у навчально-тренувальних зборах та забезпечувалася харчуванням, спортивною формою та інвентарем. У 2008 році за кошти місцевого бюджету їй придбано 2-кімнатну квартиру у місті Кременчуці. З 2008 по 2012 роки отримувала стипендію голови облдержадміністрації».

Зокрема, заступник очільника області зазначив, що для розвитку спорту на Полтавщині в минулому році з обласного бюджету використано майже 16 млн. грн., на 2013 рік виділено понад 20 млн. грн. Спостерігається тенденція зросту фінансування всієї галузі фізичної культури і спорту, як результат маємо високі досягнення наших спортсменів на Європейській та світовій аренах. Тільки в цьому році на чемпіонатах Європи та світу спортсмени області вибороли 36 медалей різного ґатунку. Так, спортсмени-інваліди на Дефлімпійських іграх 2013 в Болгарії вибороли 11 медалей (88 – Україна), на чемпіонаті світу з плавання серед інвалідів – 28 медалей.

«Ми реалізуємо в області соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України»: оновлюємо спортивну інфраструктуру, будуємо спортивні майданчики, створюємо всі необхідні умови для занять фізичною культурою і спортом, щоб кожна дитина мала можливість всебічно розвиватися. Ганна Мельниченко є яскравим взірцем для наслідування, її здобутки є прикладом і найкращою пропагандою  здорового способу життя та занять фізичною культурою і спортом», – сказав Валерій Пархоменко.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...