• Головна
  • Олександр Мамай: «Влада має допомагати молодим сім'ям вирішувати складні буденні питання»
17:01, 22 серпня 2013 р.

Олександр Мамай: «Влада має допомагати молодим сім'ям вирішувати складні буденні питання»

В Полтаві відбулось урочисте введення в експлуатацію житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та аптечного закладу по вулиці Фурманова, 8-б.

Відповідно до Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», запропонованої Президентом України Віктором Януковичем, міська та обласна влада підтримує системні заходи до відновлення темпів розвитку будівельної галузі. В цьому 5-поверховому будинку по вулиці Фурманова на 31 квартиру дев'ять квартир отримали молоді полтавські сім'ї.

Олександр Мамай: «Влада має допомагати молодим сім'ям вирішувати складні буденні питання», фото-1

– В рамках реалізації програми фінансування молодіжного житлового будівництва 9 сімей отримали квартири, – розповів міський голова Олександр Мамай. – Сьогодні свято для Полтави, адже це доказ не лише того, що наше місто розвивається, а й демонстрація державної підтримки молоді. Майбутнє нашої країни, нашої Полтави залежить виключно від наступних поколінь. Тому влада всіх рівнів має допомагати молодим сім'ям, не стояти осторонь їх проблем і допомагати вирішувати складні буденні питання.

Олександр Мамай вручив подяки від міської влади будівельникам, які використовували найсучасніші технології під час робіт, а також ордери на отримання нових квартир.

Олександр Мамай: «Влада має допомагати молодим сім'ям вирішувати складні буденні питання», фото-2

Урочистості завершились концертною програмою, запуском повітряних кульок та екскурсією в щойно введений в експлуатацію будинок.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...