• Головна
  • З початку року на підприємствах Полтави травмувалися 46 працівників
13:30, 22 серпня 2013 р.

З початку року на підприємствах Полтави травмувалися 46 працівників

В приміщенні міської ради під головуванням заступника міського голови Ольги Борисенко відбулося засідання міської Ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

Йшлося на засіданні й про стан виробничого травматизму в Полтаві в І півріччі 2013 року та причини і обставини нещасних випадків на виробництві зі смертельними наслідками.

За словами начальника відділу організації профілактики нещасних випадків на виробництві, профзахворювань та медичного обслуговування відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, профзахворювань у м. Полтава Віталія Філоненка, за І півріччя 2013 року зареєстровано 41 нещасний випадок виробничого характеру, в яких травми різного ступеня тяжкості отримали 46 працівників. Ріст виробничого травматизму складає близько 8% проти аналогічного періоду минулого року. Внаслідок нещасних випадків, що трапилися з працівниками на виробництві, загинула 1 особа (за аналогічний період минулого року - 1 працівник). Випадки взяті на облік підприємствами міста та фізичною особою-підприємцем, за місцем постійної роботи потерпілих. За звітний період зафіксовано 1 випадок професійного захворювання у Полтавській обласній клінічній інфекційній лікарні.

У січні та березні місяці трапились два групових нещасних випадки, де в ДТП загинуло 4 людини і одна - тяжкотравмована.

Ще два працівники внаслідок порушення технічних та організаційних причин загинули у місті на виробництвах, основні підприємства-юридичні особи яких зареєстровані у Харківській області та м. Дніпропетровськ.

То ж профілактика виробничого травматизму повинна стати найважливішим фактором його зниження.

 

Оголошення
live comments feed...