• Головна
  • У ПОЛТАВІ ВНАСЛІДОК БУДІВНИЦТВА АВТОСЕРВІСУ ПІДТОПЛЮЄ 13 БУДИНКІВ
12:05, 22 серпня 2013 р.

У ПОЛТАВІ ВНАСЛІДОК БУДІВНИЦТВА АВТОСЕРВІСУ ПІДТОПЛЮЄ 13 БУДИНКІВ

Починаючи з 2010 року мешканців трьох вулиць періодично підтоплює дощова та тала вода

До журналыстыв звернувся Анатолій Васейко, мешканець будинку № 39 по вулиці Зеленій. За його словами, він змушений вдатися до більш широкого розголосу проблеми, яку, на його думку, не збирається вирішувати влада.

Як стверджує Анатолій Васейко, у 2009 році на трасі «Київ — Харків» розпочалося будівництво центру з продажу та сервісу автомобілів ТОВ «Альянс». Під час будівництва була частково знищена зелена захисна смуга, але головне — засипана водовідвідна труба, яка пролягала під трасою. З того часу дощова або тала вода періодична підтоплює: 6 будинків на вулиці Зеленій, 3 — на вулиці Водяній та 4 — на вулиці Ранковій. Вода відтепер повністю затоплює льохи та підходить до порогу будинків.

Звернення до різних інстанцій особливої надії на щасливе вирішення проблеми мешканцям трьох вулиць не надали. Так, є відповідь з Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Полтавській області,  Інспекції ДАБК у Полтавській області,управління з питань містобудування та архітектури Полтавського міськвиконкомуміської Інспекції по контролю за благоустроєм і нарешті остання відповідь з управління ЖКГПолтавського міськвиконкому.

Чиновники відповідали кожен своє: хто говорив, що із дозволами на будівництво все гаразд, хто у свою чергу говорив, що вирубку дерев «Альянс» не погоджував, хто просто кивав на іншу компетенцію, аж нарешті голова управління ЖКГ Сергій Сінельнік констатував, що потрібно розробляти проект локальної нової водовідвідної мережі, яка б «закільцювалась» б із міською. Але хто саме повинен це зробити — людям не сказали.

Вирішити проблему обіцяли представники і самого «Альянсу», але самі обіцянки воду поки що не відводять.

Тепер мешканці знову очікують на новий «сезон дощів» восени та на весняне танення снігу, внаслідок чого вулиці перетворюються на канали.

Оголошення
live comments feed...