• Головна
  • Маленькі полтавці пройшли випробування справжніх козаків
13:32, 21 серпня 2013 р.

Маленькі полтавці пройшли випробування справжніх козаків

Сьогодні, 21 серпня, об 11-й годині у мікрорайоні «Алмазний» для дітей пільгових категорій влаштували свято-змагання. До Дня народження України 100 маленьких полтавців пройшли козацькі випробування. У такий спосіб Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді (організатори) вирішили виховати у малечі патріотичність.

– Традиційно напередодні Дня Прапора та Дня Незалежності України ми проводимо подібні заходи, – Людмила Василенко, начальник відділу соціальної культурної роботи міського центру соціальних служб. – Патріотичність – один з напрямків нашої роботи. Цього разу ми проводимо не звичайне свято, а свято-змагання маленьких козачат. Дітей поділили на дві команди «Барвінок» та «Котигорошок». Вони змагатимуться, як колись козак: у них буде 9 завдань, як 9 порогів на Запорізькій Січі. Адже раніше говорили: козак той, хто здолає пороги Запоріжжя. Хочу зазначити, що таке свято розраховане не тільки на дітей, а  і на їхніх батьків: вони вчаться організовувати дозвілля дітей та отримують змогу поспілкуватись з фахівцями нашого центру. З іншого боку, на таких заходах самі діти сприймають себе як особистістю причетною до свята держави. Це важливо для їхньої самосвідомості.

Ще до початку козацьких ігор, для малечі увімкнули музику. Тож дехто з них почав завзято танцювати і закликати інших приєднатись.Маленькі полтавці пройшли випробування справжніх козаків

Учасникам заходу підіймали настрій і великі ляльки-українці. Судячи з посмішок на дитячих обличчях, усі розуміли – свято вдалося.

Маленькі полтавці пройшли випробування справжніх козаків

Маленькі полтавці пройшли випробування справжніх козаків

Емоції у дітей ще до початку свята

А згодом почались конкурсні змагання: малеча стрибала зі шаблями та у мішках, метала паперові «кулі»…

Оцінювали дитячі досягнення у козацькому турнірі справжні полковники Українського Козацтва, які, до речі, давали малечі майстер-клас з бойового мистецтва.Маленькі полтавці пройшли випробування справжніх козаків

Як винагорода на учасників змагань чекали книги місцевої письменниці та повітряні кульки.

Більше фото очікуйте на сайті «Кола» вже незабаром

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...