• Головна
  • У період Сорочинського ярмарку лісова охорона працює у посиленому режимі
12:39, 21 серпня 2013 р.

У період Сорочинського ярмарку лісова охорона працює у посиленому режимі

Учора на Полтавщині стартував традиційний Національний Сорочинський ярмарок, що триватиме до 25 серпня. Це час веселощів та величезної скупченості людей, що може становити особливу пожежну небезпеку для оточуюючих лісових масивів.

На шляху до Великих Сорочинців, простяглися хвойні ліси, де особливо люблять перепочити подорожуючі на ярмарок. Крім того, посилює загрозу найвищий клас пожежної небезпеки – 5. За таких умов відвідування лісів заборонено. Тому лісова охорона ДП «Миргородський лісгосп» та інших лісогосподарських підприємств області працюють у посиленому режимі, адже будь-яка необачність з вогнем може стати цілою катастрофою. Лісівники проводять постійні патрулювання лісами, цілодобово контролюють пожежну ситуацію за допомогою камер спостережень. Загалом з початку року в області проведено 843 рейди зеленими масивами, у ході яких виявлено 23 порушники.

Лісівники Полтавщини закликають усіх жителів та гостей області дотримуватися правил пожежної безпеки в лісі та відпочивати лише в спеціально обладнаних місцях обабіч автошляхів. Збережімо ліс від вогню!

 

Оголошення
live comments feed...