• Головна
  • Робоча поїздка Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула
10:07, 21 серпня 2013 р.

Робоча поїздка Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула

Сьогодні Полтавську область з робочим візитом відвідав Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул. Він, зокрема, взяв участь у відкритті Національного Сорочинського ярмарку - події міждержавного значення, місця утвердження передових технологій, демонстрації потенціалу України в досягненні продовольчої безпеки, на що спрямовує Президент України Віктор Янукович. Щороку тут представлено понад тисячу підприємств, приватних підприємців, майстрів народних промислів, закладів громадського харчування, дитячих розваг тощо. Серед понад півмільйона людей, які відвідують ярмарок, – до 30 делегацій із зарубіжних країн. Інтерес до ярмарку цього року виявили дипломатичні представництва Азербайджану, Грузії, Європейського Союзу, Латвії, Німеччини, Росії, Словаччини та ряду інших. Широко представляють на ярмарку народну творчість 126 творчих колективів з області, понад 100 – з областей України, а також з Росії, Польщі, Азербайджану. Олександр Вілкул ознайомився з експозицією ярмарку та на території агромістечка урочисто погасив марку „Хліб – всьому голова”.

Під час поїздки Миргородським районом гість відвідав низку об'єктів:

Декабристівський навчально-виховний комплекс, що перебуває в стані реорганізації. У 2013-14 н. р. тут навчатимуться 65 учнів, з них 9 першокласників, у дошкільному підрозділі – 22 дитини. Навчальний процес забезпечують 15 досвідчених учителів, 2 з яких мають вищу категорію, 7 – І категорію, 1 – ІІ категорію, 2 – бакалаври, 1 – молодший спеціаліст, 1 – спеціаліст та 1 – учитель-методист. У 2012-2013 навчальному році школу закінчили 7 учнів. О.Вілкул ознайомився з підготовкою комплексу до нового навчального року.

 дошкільному навчальному закладі № 5 „Сонечко” в 2013-14 н. р. будуть виховуватися 140 дітей. Навчальний процес забезпечують 11 досвідчених вихователів, 1 з яких має вищу категорію, 4 – І категорію, 2 – ІІ категорію, 4 – молодший спеціаліст, 1 – вихователь – методист. У 2012-13 н.р. випущено 31 вихованця. Досягнення: учасник проекту енергозбереження „Енергоефективна реновація”; заклад активно впроваджує технологію „Здоров’язберігаючі технології виховання та розвитку (сендплей)”.

Центр надання адміністративних послуг в м.Миргороді працює з 1.07.2013 р. Представлено 48 послуг, які надаються службами виконкому Миргородської міської ради з питань архітектури та містобудування, з земельних питань. Також залучено спеціалістів для надання консультацій з питань житлово-комунального господарства, сфери освіти, служби у справах дітей, відділу у справах спорту, сім'ї та молоді, організаційно-інформаційного відділу, відділу споживчого ринку та підприємництва. Затверджено режим роботи центру та збільшено години прийому у вівторок, четвер - до 20 год., в робочі дні прийом ведеться без перерви. Субота - робочий день. З 1 липня по 14 серпня до Центру надання адміністративних послуг мешканці міста подали 238 заяв, та близько 500 громадян звернулося за консультаціями, як особисто так і за телефоном. При створенні Центру міська влада за основну мету ставила доступність та максимальне спрощення механізму отримання адміністративних послуг.

- ПрАТ „Миргородкурорт” щороку оздоровлює понад 30 тис. відпочиваючих із 30 країн. Визначено чітку стратегію подальшого розвитку оздоровниці з орієнтацією на європейський рівень. Як результат, прибутки підприємства виросли з 168 тис. грн. в 2006 р. до понад 5 млн. грн. в поточному році. Щороку на капремонти і переобладнання спрямовується понад 15 млн. грн. власних коштів. Всього за вказаний період у розвиток лікувально-діагностичної бази курорту вже інвестовано понад 100 млн. грн. За останні роки за євростандартами відремонтовано понад 18000 м2 житлових приміщень і сотні лікувальних кабінетів, близько 6000 м2 фасадів у всіх підрозділах оздоровниці. Проведено ремонти у відділеннях бальнеогрязелікарні і курортної поліклініки. Введені в дію басейн відкритого типу, а також закритий лікувальний басейн. Освітлення курорту було виконане у вишуканому класичному стилі з кардинальним поліпшенням надійності. Оновлена набережна річки Хорол, парк човнів і катамаранів, по-новому облаштований лікувальний пляж. Проведений капітальний ремонт доріг та тротуарів із заміною асфальтобетонного покриття бруківкою на площі понад 18 тис. м2. Замінено сучаснішими близько 3500 м2 склопакетів, понад 15000 метрів водогонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
«Торбами викидаємо зіпсовані продукти на смітники»: як у Полтаві мешканці двох будинків через перегорілий кабель "виживали" кілька днів без світла
У Полтаваобленерго надали роз'яснення щодо графіків відключення електроенергії
"Це не життя, а виживання": стало відомо, як електрика потрапляє в регіон і чому без світла залишилися близько 70% споживачів Полтавщини
«Світла має стати більше»: в Україні відремонтували потужний атомний енергоблок
Оголошення
live comments feed...