• Головна
  • В області на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) припадає сім безробітних
14:39, 20 серпня 2013 р.

В області на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) припадає сім безробітних

Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ та організацій Полтавщини у січні–червні 2013р. становила 364,7 тис. осіб.

За даними головного управління статистики у Полтавській обласі, кількість зареєстрованих безробітних на кінець червня 2013р. становила 20,6 тис. осіб. Допомогу по безробіттю отримували 80,9% осіб, які мали статус безробітного.

Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області на 1 липня 2013р. становив 2,3% населення працездатного віку.

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами та організаціями до служби зайнятості, на кінець червня 2013р. становила 3,0 тис. (на кінець червня 2012р. – 2,8 тис.).

Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) на 1 липня 2013р. становило 7 осіб.

У січні–червні 2013р. у загальній кількості вільних робочих місць (вакантних посад) кожне третє було на підприємствах переробної промисловості, кожне восьме – на підприємствах транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності та кожне десяте – на підприємствах оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних 
засобів і мотоциклів.

За професійними групами найбільший попит на робочу силу на 1 липня п.р. спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом (24,6% від загальної кількості заявлених вакансій) та робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (19,7%), а найменший – на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (1,3%) та технічних службовців (2,1%).

Найбільше навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) за професійними групами спостерігалося серед технічних службовців (19 осіб) та кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (18 осіб).

За сприяння державної служби зайнятості у січні–червні 2013р. було працевлаштовано 14,6 тис. осіб, або 32,0% громадян, які мали статус безробітного у цьому періоді, у тому числі в червні п.р. – 2,3 тис. осіб, що становить 15,9% усіх громадян, працевлаштованих за шість місяців 2013р.

У січні–червні 2013р. більше половини безробітних (59,0%) отримали роботу на підприємствах сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства, кожний сьомий безробітний – на підприємствах переробної промисловості.

Серед зареєстрованих безробітних, що отримали роботу в червні п.р. 42,7% становили жінки, 42,8% – молодь у віці до 35 років.

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю впродовж червня 2013р., становила 20,5 тис. осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 1065 грн., що дорівнює 92,8% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (1147 грн.).

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...