• Головна
  • На Полтавщині капітан міліції врятував людину
16:04, 19 серпня 2013 р.

На Полтавщині капітан міліції врятував людину

Перебуваючи у відпустці оперативний черговий Шишацького району вирішив поїхати до річки з родиною. Розмістившись на березі, Олег почув: «Врятуйте!!!».

Підвівши очі, міліціонер побачив, що на березі річки зібралась група молоді, які голосно кликали на допомогу. Олег підбіг до річки і там йому пояснили, що з мосту у воду стрибнув невідомий хлопець, який не зміг винирнути.

Навіть не роздумуючи, міліціонер пірнув у воду щоб врятувати потопаючого. Як розповідають очевидці події, всі люди, що перебували на той час біля водоймища, завмерли в очікуванні, коли міліціонер дістане хлопця з води. Але правоохоронцю виявилося зовсім нелегко – він кілька разів пірнав на глибину, але безрезультатно. Лише з третьої спроби йому вдалось своїми ногами відчути тіло невідомого. Він миттю схопив останнього та підняв його на зовні.

Витягши молодика на берег міліціонер зрозумів, що потерпілий не подає ознак життя. Але втрачати не можна було ні секунди, і, на щастя в натовпі відпочиваючих знайшовся досвідчений лікар-реаніматолог Микола Пігота. Спільними силами правоохоронець та медик витягли хлопчину з того світу. Через деякий час у чоловіка з’явився пульс і він почав ледве дихати. До центральної лікарні врятованого чоловіка Олег Марченко супроводжував разом із медиками. Зараз стан хлопця залишається тяжким, за його життя борються лікарі.

Оголошення
live comments feed...