• Головна
  • Петрушку, кріп, кінзу та … «липові» документи виявили працівники Полтавської митниці Міндоходів
12:30, 19 серпня 2013 р.

Петрушку, кріп, кінзу та … «липові» документи виявили працівники Полтавської митниці Міндоходів

Одним із підприємств міста Полтави в цьому році було вивезено до м. Бєлгород Російської Федерації за неправдивими документами сільськогосподарську продукцію на суму майже 80 тис.грн..

Під час перевірки, проведеної працівниками Полтавської митниці Міндоходів встановлено наступне. Як підставу для переміщення через митний кордон України петрушки свіжої, яка нібито була закуплена у населення Сімферопольського району Автономної Республіки Крим, спритні ділки подали документи, що містили неправдиві відомості щодо виробництва товару. Відповідно до інформації, наданою сільською радою встановлено, що громадяни, зазначені в закупівельних актах вирощують с/г продукцію тільки для особистого користування, ніяких закупівельних актів з даним підприємством не оформляли.

Отже, за фактом переміщення через митний кордон України вантажів на підставі документів, що містять неправдиві дані працівниками Полтавської митниці Міндоходів складено 2 протоколи про порушення митних правил за ч.1 ст.483 Митного кодексу України на загальну суму 77 989,61 грн.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...