• Завоювала три золоті нагороди: Полтавка Вікторія Мунтян перемогла на Чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное
17:40, 7 вересня 2023 р.
Надійне джерело

В Умані відбувся Чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юніорів та молоді. У змаганнях взяли участь 450 спортсменів з усієї України. Серед них – представниця Полтавщини Вікторія Мунтян. Юна спортсменка стала призеркою Чемпіонату України з веслування на байдарках та каное.

Про це повідомив офіційний сайт навчального закладу.

Студентка факультету фізичного виховання та спорту Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Вікторія Мунтян змагалася на чемпіонаті за першість на кількох дистанціях.

Вікторія завоювала три золоті та одну бронзову нагороду в таких дисциплінах: 1000 метрів одиночка – 1 місце, двійка – 2 місце, 500 метрів, четвірка – 1 місце, 200 метрів четвірка – 1 місце. За результатами змагання дівчина пройшла відбір у збірну команду України.

Завоювала три золоті нагороди: Полтавка Вікторія Мунтян перемогла на Чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное, фото-1

2–6 вересня 2023 р. відбулися змагання Чемпіонату України серед дорослих (категорії від 18 до 40 років).

«Цей чемпіонат був для мене дуже складним, адже після одних перегонів – відразу інші. Було досить багато насичених і невдалих стартів, я була виснажена, але зуміла завоювати ще медалі для Полтави», - говорить спортсменка.

Вікторія Мунтян змогла вибороти дві нагороди на дистанції 1000 метрів одиночка – 2 місце і двійка – 2 місце.

Нагадаємо, що спортсмен із Полтавщини став «бронзовим» призером чемпіонату у Туреччині.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.