• Головна
  • Полтавські митці рушають підкорювати міста України
09:29, 19 серпня 2013 р.

Полтавські митці рушають підкорювати міста України

З 19-ого по 28-е серпня відбудеться мистецький тур полтавських поетів та музикантів по Україні. Ініціаторами стали учасники мистецького об’єднання «Magnum Opus» (Андрій Коновалов) та «DIY BEAR PROMO TEAM» (Містер Коржик). Полтавці мають на меті привезти з собою до кожного міста частину свого мистецького простору.

Подорожуватимуть: Андрій Коновалов та Анна Єгорова (НМО «Magnum Opus»), Містер Коржик, музичні гурти «Nonsense», «КОСМОС БУ∆Е НАШ» та «S.A.Y. Wizoutname».

Трохи про учасників мистецького туру.

Андрій Коновалов — перспективний полтавський поет та актор, улюбленець жінок з 5 до 55 років, студент-філолог з пшеничним волоссям, блакитними очима та непересічними віршами.

Анна Єгорова — одна із засновників полтавського мистецького об’єднання №1 — «Magnum Opus», досвідчена поетка з відмінним смаком і сильними образами, «Жадан у спідниці», як її назвали двоє письменників-близнюків.

Містер Коржик — той, що керує «DIY BEAR PROMO TEAM», людина загадка з невідомим минулим і прихованим іменем, він пише що думає і думає те, що пише.

«Nonsense» — ще зовсім молода команда; вони не приписують собі жодних жанрів, хоч їх музика часто нагадує «acoustic-pop».

«КОСМОС БУ∆Е НАШ» — дует, що грає затишну музику з на слова, сенс яких близький кожному слухачу.

«S.A.Y. Wizoutname» — це дует, що поєднує у собі сувору простоту звучання гітари та незрівнянний жіночий вокал.

Разом хлопців та дівчат з Полтави можна буде послухати та побачити у містах:

19.08 — Ужгород

20.08 — Мукачево

21.08 — Хуст

22.08 — Івано-Франківськ

23.08 — Львів

25.08 — Луцьк

26.08 — Київ

27.08 — Лубни

28.08 — Полтава

Побажаємо їм вдалих виступів і гучних оплесків!

Оголошення
live comments feed...