• Головна
  • Фестиваль дитячої творчості «Скарбниця талантів Полтавщини» пройшов у дитячо-юнацькому таборі «Еколог»
11:06, 18 серпня 2013 р.

Фестиваль дитячої творчості «Скарбниця талантів Полтавщини» пройшов у дитячо-юнацькому таборі «Еколог»

16 серпня в обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі «Еколог» відбувся фестиваль дитячої творчості «Скарбниця талантів Полтавщини».

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Мирошниченко, відкриваючи фестиваль, зазначив, що відпочивати до табору «Еколог» запрошують обдарованих дітей, що зайняли призові місця в конкурсах, олімпіадах, змаганнях.

«Діти – це будівники майбутнього України. Саме тому Президент наголошує на необхідності започаткування і розвитку літніх шкіл для обдарованих дітей», – сказав Володимир Мирошниченко.

У таборі «Еколог» максимально охоплені усі рівні інтересів дітей, щоб їхнє дозвілля було цікавим та різноманітним, аби, врешті-решт, у підростаючого покоління залишились незабутні враження про літній відпочинок.

Наразі в таборі перебуває 130 дітей, це вже четверта зміна у цьому році.

Долучилися до заходу і гості табору – працівники Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА, які завітали з виставкою книг у рамках програми „Полтавська книга -2013”.

Начальник відділу видавничої справи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко зазначила, що зацікавленість дітей до представлених книг, натхнення і бажання щось позитивне звідси повезти додому вразила.

Оголошення
live comments feed...