• Головна
  • СУД ПОКАРАВ ПОЛТАВСЬКОГО ПІДПОЛКОВНИКА МІЛІЦІЇ ЗА СУМІСНИЦТВО
15:09, 17 серпня 2013 р.

СУД ПОКАРАВ ПОЛТАВСЬКОГО ПІДПОЛКОВНИКА МІЛІЦІЇ ЗА СУМІСНИЦТВО

Прокуратура домоглася покарання для правоохоронця у вигляді штрафу та звільнення з основного місця роботи

Апеляційний суд Полтавської області задовольнив апеляційну скаргу прокуратури області на постанову Октябрського районного суду Полтави у справі про адміністративне правопорушення щодо правоохоронця.

Як повідомили в прес-службі прокуратури області, за апеляцією прокуратури рішення суду першої інстанції скасоване, а міліціонер визнаний винним за ч. 1 ст. 172-4 (порушення особою встановлених законом обмежень щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю) КУпАП. Йому призначене покарання у вигляді 1700 грн. штрафу та конфіскації 11 тис. грн. отриманої винагороди від роботи за сумісництвом.

Будучи заступником начальника науково-дослідного експертно-консультаційного центру УМВС України в області, підполковник міліції упродовж 2011-2013 років працював ще й експертом у товаристві з обмеженою відповідальністю. За роботу товариство систематично виплачувало йому гроші.

— Адвокат обвинуваченого стверджував, що Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції» не забороняє займатися науковою діяльністю та одержувати за це винагороду. Але ж правоохоронець не займався науково-дослідними роботами, а на підставі ухвал суду, постанов слідчих виконував судові експертизи та експертні дослідження. І прокуратура довела це в суді, — повідомив перший заступник прокурора області Сергій Денисенко.

Наразі зазначена особа звільнена із основного місця роботи.

Оголошення
live comments feed...