• Головна
  • Рятувальники провели ювелірну роботу по врятуванню 77-річної пенсіонерки.
11:31, 16 серпня 2013 р.

Рятувальники провели ювелірну роботу по врятуванню 77-річної пенсіонерки.

Саме так лікарі та громадськість охарактеризували проведену роботу працівників державної пожежно-рятувальної частини №26 по врятуванню літньої жінки, яка днями у м. Лохвиця, у підвалі власного господарства наштрикнулась на металеву трубу.

Рятувальників викликала сусідка, яка почула крики пенсіонерки.

«Разом з начальником караулу взявши гідравлічні ножиці спустилися до підвалу, - пригадує командир відділення ДПРЧ №26 Олександр Горбань. - Обережно перерізали металеву трубу та за допомогою рятувальної мотузки витягли постраждалу на подвір’я. Там на неї вже чекала машина швидкої допомоги, яка й забрала жінку до центральної районної лікарні».

За його словами, операція по рятуванню ускладнювалась дуже маленьким приміщенням, де знаходилася пенсіонерка. До того ж, сам погреб, який знаходиться під верандою житлового будинку, був побудований досить давно, а тому коли люди наверху ходили, на рятувальників постійно сипався пісок зі стелі та стін.

Коли жінка із металевою трубою в тілі, довжина якої склала 52 см, була доставлена до медичного закладу, лікарі одразу почали проводити необхідне передопераційне обстеження.

«Труба пройшла повз органи черевної порожнини, через клубову кістку - кістка тазу та вийшла у районі правого підребер’я, - розповів завідуючий хірургічним відділенням Анатолій Присяжний. – Стороннє тіло не заділо життєво важливих органів, ще б два сантиметри в інший бік і все могло статися трагічніше. Завдяки ювелірній роботі рятувальників, які оперативно та професійно, незважаючи на складні умови, провели операцію по рятуванню, жінка й досі жива. За інших умов, вона могла б померти у погребі від шоку».

Вже через годину після операції постраждала прийшла до тями та пригадала подробиці надзвичайної події.

«Коли впала у погріб, відразу почала кликати сусідку, а збіглися усі сусіди, - зауважує жінка. - З погребу мене швидко витягли рятувальники, лікарі на місці зробили кілька уколів. Перші відчуття болю відчула по дорозі у лікарню»

Місцеві мешканці надзвичайну подію, яка сталася з пенсіонеркою, називають дивом, адже завдяки спільним професійним діям рятувальників та лікарів жінці вдалося вижити. Нині вона у лікарні набирається сил та готується повернутися до дому.

Оголошення
live comments feed...