• Головна
  • Вивіз рідких нечистот у Полтаві – під контроль
09:29, 16 серпня 2013 р.

Вивіз рідких нечистот у Полтаві – під контроль

Підготовка житлового фонду, освітніх та медичних закладів до роботи в осінньо-зимовий період, проблема створення місцевих підрозділів пожежної охорони, небезпека отруєння грибами – ці теми визначили порядок денний засідання обласної комісії з питань техніко-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів заступник голови облдержадміністрації Борис Галушко.

Але перед тим розглянули тему, яка непокоїть населення цілих мікрорайонів Полтави – неприємний запах органічного походження. Виявилося, що його дає вивезений птахофабрикою курячий послід. Перевищень допустимих показників відповідні служби не зафіксували.

Однак проблема залишається. В ширшому аспекті її порушив член комісії, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Микола Перепелиця:

- У Полтаві поза всяким впливом лишається робота численних приватних асенізаційних машин, які зливають рідкі нечистоти там, де заманеться. Це загрожує здоров’ю людей, бо вони потрапляють у колодязі та ставки. Неприємні запахи поширюються всією територією Полтави через безгосподарність міських служб. Важливо, щоб за асенізаторами стежила ДАІ. Мешканці звертаються з цього приводу й ми повинні поставити питання щодо негайного припинення такого неподобства. Комісія має вжити необхідні заходи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...