• Головна
  • Одна з найсильніших мотобольних збірних Європи завітає на Полтавщину
11:31, 15 серпня 2013 р.

Одна з найсильніших мотобольних збірних Європи завітає на Полтавщину

Білоруські спортсмени в товариському матчі поміряються силами з «Колосом» із Стовбиної Долини

Нещодавно в області відгриміли мотобольні баталії третього етапу чемпіонату України. Найсильніші команди країни протягом трьох днів проводили свої матчі на майданчику села Стовбина Долина Новосанжарського району.

Як стало відомо, місцеві вболівальники не довго залишалися без свого улюбленого вида спорту. В останні дні літа на Полтавщину завітають бронзові призери останнього чемпіонату Європи — збірна Білорусії.

— Спочатку призери останнього чемпіонату Європи домовилися про гру з «Антрацитом» (Кіровське), а потім і з нашою командою, — розповідає Олеся Зіміновець, представник команди «Колос» (Стовбина Долина). — Коли капітан їхньої збірної Антон Власовець був у Стовбиній Долині на матчах чемпіонату, граючи за «Восход» (Вознесенськ), керівники команд мали можливість все уточнити та погодити. Гра відбудеться 21 серпня.

Окрім цього, за словами представника клубу, мотоболісти Полтавщини можливо зіграють проти однієї з німецьких команд.

— Ця інформація поки що не точна, але вже були переговори стосовно того, щоб провести товариський матч німецької команди з «Колосом». Суперники будуть представляти місто, в якому були вироблені наші мотоцикли. Гра повинна відбутися у Стовбиній Долині 25 серпня.

Оголошення
live comments feed...