• Головна
  • Як дитина може стати залежною на речовини
Новини компаній
14:33, 3 серпня 2023 р.

Як дитина може стати залежною на речовини

Новини компаній

Як би прикро не було батькам усвідомлювати причетність своєї дитини до вживання алкогольних або наркотичних засобів, якщо це вже відбувається, важливо вже зараз приймати рішучі заходи до визволення своєї рідної людини. Лікування алкоголізму Полтава – це дієвий спосіб позбутися страшної залежності та визволити дитину з найскладнішої ситуації.

Як дитина може стати залежною на речовини , фото-1

Чому діти стають залежними

Коли батьки вже шукають для дитини клініку з метою лечение алкоголизма Полтава – це вже серйозний привід замислитися над життєвими цінностями в сім’ї та тих понять, які були вкладені у підсвідомість дитини під час виховання. Щоб визначити першопричину наркоманії або алкоголізму, а також ігроманії та інших сучасних видів залежностей, варто звернутися до кваліфікованого психолога, який не стане підсаджувати дитину на іншу залежність – від медикаментозних препаратів. Проте щоб лікування спрацювало, люблячі батьки повинні взяти на себе відповідальність за життя своєї дитини, яке вони створили значною мірою своїми руками. Навіть якщо вона робила дуже багато поганих речей та завдала багато болю, прояв любові до дитини, підтримки важливий для неї зараз, як ніколи. Лечение алкоголизма в Полтаве допоможе виявити найглибшу причину хвороби та вдихнути у батьків надію на зцілення. Для того, щоб більше орієнтуватися в природі залежностей, варто ретельно дізнатися про всі можливі причини, через які вона може виникати та при наявності певних у родинному колі, негайно почати змінюватися. Серед розповсюджених причин з тяги до алкоголю є:

  • Соціальне середовище, в яке входять не тільки однокласники дитини, але й батьки, друзі у дворі, на кружках тощо. Особливо негативний вплив налягає на дитину в полі ровесників зі спотвореними цінностями. Дитина може легко піддатися цьому впливу, якщо у неї не було закладено при вихованні значною мірою самоцінність, вміння відстоювати свої інтереси та любов до себе, яка нікому не дасть отруювати себе речовинами. Недостатнє виховання з боку батьків, негативне середовище та схильність до вживання серед друзів – можуть значно збільшити ризик розвитку міцної алкогольної або тим паче наркотичної залежності.
  • Генетичні фактори також мають певний вплив на розвиток цієї хвороби. Якщо багато людей в роду вживали алкоголь та передавали цей приклад через покоління в покоління – він вже начебто віддрукувався у ДНК сімейного древа. Проте генетика не є стовідсотковим фактором розвитку залежності. Ймовірніше буде сказати, що діти більш схильні до копіювання поведінки з боку батьків та це й служить важливим генетичним чинником. Адже з самого малеча, навіть якщо дитина ще не вміє говорити та ходити, вона зчитує інформацію з навколишнього середовища коштом енергій, які її оточують. Якщо навіть у сім’ї хтось курив цигарки – цього може бути цілком достатньо, щоб дитина виросла алкоголіком або наркоманом.
  • Дорослі звикли вважати, що діти проживають легке дитинство, через відсутність на їх плечах достатньої кількості відповідальності та проблем. Проте це завжди не так: діти також, як і дорослі проживають багато стресу кожного дня, пізнають себе та навколишній світ, а це часто може викликати не найприємніші відчуття. Якщо сім’я не звикла щиро спілкуватися, разом виходити зі складних положень та ділитися між собою своїми почуттями, дитина стрімко набирає багаж нерозв’язаних психологічних проблем, які тиснуть на неї зсередини. Щоб позбутися цього болю, який вона ще сама цілком не може пояснити, дитина може знаходити вихід у вживанні речовин.

Щоб перемогти хворобу разом, потрібно працювати над собою усім членам родини. Магічним способом, коли хтось один починає змінювати себе, оточуючі люди також починають мінятися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...