• Головна
  • Коли варто звернутися до лікаря-офтальмолога?
Новини компаній
12:59, 4 серпня 2023 р.

Коли варто звернутися до лікаря-офтальмолога?

Новини компаній

Мало кому подобається відвідувати лікарів, але без цього у житті не обійтися. Коли йдеться про дорогоцінний зір, тоді варто регулярно відвідувати офтальмолога. Саме офтальмолог турбується та лікує різні захворювання, що стосуються зору. Це можуть бути рефракційні порушення, що впливають на рівень гостроти зору. Стосується це і різних патологій та інфекційних захворювань очей. До того ж лікар-офтальмолог здатен проводити лікування хірургічного направлення.

Коли цікавить офтальмолог Полтава тоді варто звернутися до надійного та сучасного медичного центру «Світогляд». Після того, як офтальмолог обстежить пацієнта, зуміє визначити, які проблеми існують та як з ними боротися.

Коли варто звернутися до лікаря-офтальмолога?, фото-1

Випадки, коли потрібна допомога лікаря офтальмолога

Головною умовою для того, щоб очі залишалися здоровими являється турбота про зір та регулярні відвідини офтальмолога. Як правило, якщо нічого не турбує, тоді можна ходити на консультацію раз на рік. Але якщо виникають певні симптоми, тоді потрібно записатися на прийом без затримок. Лікар-офтальмолог допоможе впоратися з наступними проблемами зору:

  • Коли знижується гострота зору;
  • Очі сльозяться, викликається загострення алергії;
  • Відбувається проблема з почервонінням та крововиливом;
  • Людина відчуває біль, печіння, постійний дискомфорт;
  • Поле зору звужується, мелькають перед очима мушки, смуги;
  • Коли людина вдягає контактні лінзи, то переслідують неприємні відчуття;
  • Виникають набряки та пухлини, на повіках з’являються виразки;
  • Стають травми, а при яскравому світлі виникає дискомфорт.

До лікаря-офтальмолога пацієнти мають змогу звернутися з будь-якою проблемою, яка пов’язана з зором.

Якщо пацієнту потрібні окуляри чи контактні лінзи, тоді оптика Полтава дозволяє вибрати те, що сподобається. До того ж не доведеться платити занадто високу ціну, оскільки якісні аксесуари можна купити недорого. Інколи для того, щоб вирішити проблему з зором, достатньо вибрати підходящі окуляри чи контактні лінзи. Важливо, щоб у цьому допоміг лікар, який підбере для пацієнта саме те, що принесе найкращий результат.

Призначення нічних лінз

Інколи людині потрібно використовувати спеціально розроблені лінзи. Їх ще називають нічні лінзи, які призначені для переформування епітелію рогівки. Робиться це для того, щоб поліпшити стан зору. Подібне лікування можуть порівнювати з брекетами. Подібні лінзи використовують у нічний час, бо саме тоді лікування приносить найбільший результат.

Для кого можуть призначатися такі лінзи? В першу чергу для тих, хто страждає від короткозорості. Носіння таких лінз називається ортокератологією, коли людям надають можливість відмовитися від окулярів та без постійного використання контактних лінз.

Буває і так, що нічні лінзи можуть запропонувати носити дітям. Адже зір здатен змінюватися до того моменту, як людині виповнюється двадцять один рік.

При виникненні проблем, які пов’язані з зором, варто звернутися до медичного центру «Світогляд». Тут не тільки здатні проконсультувати, але і забезпечити максимально вірне лікування. Для того, щоб отримати більше інформації, важливо записатися на первинну консультацію. Професійний лікар проведе огляд та скаже, як діяти далі. Інколи для вирішення проблеми, потрібно тільки пройти профілактичні заходи. В інших випадках, може знадобитися більш серйозне лікування.

Після того, як пацієнт отримає консультацію, буде знати, як діяти далі. Щоб залишити заявку, достатньо скористатися функціоналом сайту. Або просто зателефонувати за вказаними номерами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...