• Головна
  • Створення сприятливих умов для обдарованих дітей – одне з головних завдань для влади Полтавщини
15:04, 14 серпня 2013 р.

Створення сприятливих умов для обдарованих дітей – одне з головних завдань для влади Полтавщини

Сьогодні в ОКІА «Новини Полтавщини» відбулась прес-конференція на тему: «Створення умов для розвитку обдарованих дітей області, функціонування навчально-оздоровчого комплексу „Ерудит” Кременчуцького педагогічного училища ім. А. С. Макаренка» за участі заступника голови Полтавської облдержадміністрації Олександра Коваля та керівництва підвідомчих закладів.

Сприяння реалізації обдаровання потребує організації особливого середовища. За словами Олександра Коваля, в цьому році акцентовано ініціативи Президента України В.Януковича на розвитку дошкільництва. «За останні 3 роки на території Полтавської області збудовано 87 дитячих садочків. До кінця цього року планується відкриття ще 16», - зазначив посадовець.

Також додатково створюються групи при школах та дитячих садках. «За кошти місцевого бюджету на сьогоднішній день у Полтавській області функціонує 2 390 гуртків. Але на цьому влада Полтавщини не зупиняється», - наголосила заступник начальника управління – начальник відділу позашкільної, виховної роботи та закладів обласного підпорядкування Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Інна Воліченко.

Як зазначив ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського Віталій Зелюк, важливим залишається як для влади Полтавщини так і для Президента України В.Януковича, створення сприятливих умов для розвитку обдарованих учнів. І саме завдяки Комплексній програмі розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011 – 2015 роки, створено навчально-оздоровчий комплекс «Ерудит» при Кременчуцькому педагогічному училищі імені А.С. Макаренка. Робота навчально-оздоровчого комплексу забезпечує належний розвиток обдарованих дітей.

Оголошення
live comments feed...