• Головна
  • 4 млн. грн. податку на прибуток донараховано до бюджету в результаті виявлених правопорушень на одному з підприємств Полтавщини
16:04, 13 серпня 2013 р.

4 млн. грн. податку на прибуток донараховано до бюджету в результаті виявлених правопорушень на одному з підприємств Полтавщини

За результатами перевірки одного з бюджетоформуючих підприємств області була зруйнована схема ухилення від оподаткування, яка полягала у віднесенні до складу витрат відсотків за користування кредитними коштами, що не пов’язані з господарською діяльністю.

Так, документальною перевіркою, проведеною фахівцями підрозділів податкового та митного аудиту ГУ Міндоходів у Полтавській області, були виявлені фінансово-господарські операції з банківськими установами, відповідно до яких платником податків було отримано кредитні кошти. Обов’язковою умовою віднесення витрат підприємства на сплату відсотків за користування кредитом до складу витрат є зв’язок цих витрат з господарською діяльністю платника. Проте перевірка показала, що залучення кредитних коштів від фінансових установ та сплати відсотків за їх користування були заздалегідь спрямовані на „збиткові операції” господарської діяльності. В результаті виявлених порушень підприємству зменшено збитки на 81 млн.грн та донараховано до бюджету податку на прибуток 4 млн.грн.

Загалом, за сім місяців поточного року підрозділами податкового та митного аудиту ГУ Міндоходів Полтавщини було проведено 28 планових документальних перевірок великих підприємств.

За результатами даних перевірок донараховано понад 53 млн.грн. та зменшено суму збитків майже на 90 млн.грн. З донарахованих сум до бюджету сплачено 8,7 млн.грн.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...