• Головна
  • Полтавці протестують проти будівництва 9-поверхівки замість спортмайданчика
14:07, 13 серпня 2013 р.

Полтавці протестують проти будівництва 9-поверхівки замість спортмайданчика

Мешканці багатоповерхівки по провулку  Космічний, 11а в Полтаві проти будівництва будинку під їхніми вікнами.

Замість спортивного майданчика, за їхніми словами, у дворі зведуть 9-поверхівку на два під’їзди. Обурені полтавці зі скаргою збираються звернутися в міськвиконком. Доки ще не почалося будівництво, сподіваються, що їх почують. Мешканці також  бояться, що коли почнуться будівельні роботи,  їхній  38-річний будинок  може рухнути.

Чекали спортмайданчик, а отримали будівництво багатоповерхівки

Полтавці до останнього не вірили, що під їхніми вікнами з’явиться багатоповерхівка. Але минулого тижня, говорять, прийшов представник Управління капітального будівництва міськвиконкому  й сказав, що тут буде дім. Відтоді ця тема на устах усіх мешканців будинку по провулку Космічному, 11 а.

Замість 9-поверхівки вони хотіли спортивний майданчик, який, до речі, тут колись був. Дочекалися лише дитячого, але й той перенесли.

Олександр Миколайович розповідає, що раніше блія їхнього будинку був майданчик з тенісними столами

– Там був великий спортивний майданчик, там були тенісні столи, огороджено все сіткою, а зараз там нічого немає, – згадує Олександр Миколайович, мешканець будинку по провулку Космічному, 11 а.

Тетяна Миколаївна обрурена, що хочуть звести 9-поверхівку

– Років три як асфальт зняли. Казали, що тут збудують cпортивний майданчик, басейн. А тепер нічого там нема. Придумали ще й будинок побудувати, – обурюється Тетяна Миколаївна. – У нас уже ці будинки, будинки всюди, зносять дерева й місця вже вільного немає.

Полтавка Лідія Макарівна говорить, що спортивний  майданчик просто необхідний. Усі сподівалися, що його тут знову зведуть.

Лідія Макарівна показує, де мав би бути спортмайданчик

– Перед виборами нам обіцяли цей майданчик відновити. Казали, що й  фінансування є. Хотіли тут зробити футбольне поле, волейбольний майданчик й поставити тенісні столи. На цьому місці  росло  36 високих тополь. Дерева викорчували, а це все зняли: сітку, асфальт, щебінь. Трактором  розрівняли землю. Ділянку почали розміряти й пішли до мера. А мер чомусь не дозволив, – розповідає Лідія Макарівна. –  Тут можна всунути ще один будинок за рахунок наших дітей. Це наш спортивний майданчик для всього нашого кварталу. А вони забирають цю ділянку під забудову. На цій землі усі наші комунікації – каналізація, телефон і теплотраса.

Дитячий майданчик перенесли до магазину

Для найменших полтавців із навколишніх будинків кілька років тому по сусідству з колишнім спортивним майданчиком облаштували дитячий.  А зараз його перенесли ближче до магазину. Він став менших розмірів та прохідним. Потрапити до гуртожитку можна через нього.

Яна згадує, що майданчик на старому місці був більшим

– Раніше на старому місці майданчик був кращий і більший. Зараз вибору немає, тому з дітьми тут і гуляємо, по сусідству з алкоголіками, – розповідає мама Яна. – Але,  звичайно, кожному для своєї дитини хочеться лише найкращого.

Дитячий майданчик перенесли до магазину

До того ж, перед очима малечі не найкращий приклад. Із 7 ранку за сусідніми столиками там збираються за пляшкою любителі випити.

Чоловіки збираються за пляшкою з 7 ранку

Говорять, що погодилися на перенесення до магазину дитячого майданчика ніби самі мами. Проте більшість про це навіть не чула.

Алла розповідає, що про перенесення дитячого майданчика нічого не чула

– Та я взагалі про це знати — не знала. Йшла на роботу, дивлюся, щось тут починають робити. Прийшла, а вони вже закінчили все й майданчик на новому місці. Дуже екстрено усе зробили, – розповідає Алла.

Мешканці району не збираються миритися з будівництвом, збираються звертатися до міськвиконкому зі скаргами, аби в їх дворі залишилося місце для дітей, а не «виріс» новий будинок.

 

Оголошення
live comments feed...