• Головна
  • Керівник обласної охорони здоров’я взявся за зовнішній вигляд медзакладів
13:33, 13 серпня 2013 р.

Керівник обласної охорони здоров’я взявся за зовнішній вигляд медзакладів

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак під час робочої наради з керівниками обласних та міських лікувально-профілактичних закладів запропонував облагородити всі медичні заклади області та прилеглі до них території.

Він звернув увагу на необхідність ретельно облаштувати території закладів та естетично їх оформити –  зокрема квітковими клумбами, розробити відповідний дизайн кожного із відділень. Також звернути увагу на стан, якість, оформлення та зміст  інформаційних матеріалів у відділеннях лікувально-профілактичних закладів.

Очільник охорони здоров’я Полтавщини запропонував звільнити лікарні, поліклініки  та профілакторії від торговельних точок, натомість створити зони відпочинку для хворих.

На його думку створення комфортних та безпечних умови в лікарнях для перебування пацієнтів та роботи медичних працівників є важливою умою роботи медзавкладів.

Віктор Лисак дав  відповідні доручення керівникам установ, спрямовані на покращення загального вигляду та функціонування  медичних закладів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...