• Головна
  • Полтавській оператор E-квитка на наступному засіданні виконкому має пояснити, чому досі не зміг запровадити безготівкову оплату в транспорті
18:30, 6 липня
Надійне джерело

Полтавській оператор E-квитка на наступному засіданні виконкому має пояснити, чому досі не зміг запровадити безготівкову оплату в транспорті

Полтавській оператор E-квитка на наступному засіданні виконкому має пояснити, чому досі не зміг запровадити безготівкову оплату в транспорті

Оператор E-квитка в Полтаві ТОВ «Фарго Сістемс» хотіла вдруге відкласти дату запровадження автоматичної системи оплати в міському транспорті через начебто не змогу купити валідатори. Однак на сесії виконкому вирішили скоротити строк відтермінування, а також запросити представника цієї фірми на наступне засідання для більш чіткої відповіді, чому «Фарго Сістемс» не може виконати свої зобов'язання. 

Компанія-оператор звернулася з проханням ввести систему Е-оплати з 31 серпня 2023 року на 30 жовтня 2024 року, однак секретар міськради Андрій Карпов запевнив, що договір не продовжать більше ніж до кінця поточного року. Зокрема, валідатори за попередніми умовами мали встановити ще тогоріч, у червні 2022 року. Проте в компанії запевняють, що не в змозі виконати зобов’язання через війну, оскільки, як стверджують там, дуже важко закупити закордонні електронні прилади.

«Зараз так виглядає, що ця компанія не справляється з умовами договору, який підписано, а ми рішення виконкому «тягнемо за вуха», аби тільки цей оператор не порушив умови договору. Так може прийшов час проаналізувати порушені пункти й розірвати цей договір, якщо вони не справляються», — заявив член виконкому Олексій Чепурко.

Полтавській оператор E-квитка на наступному засіданні виконкому має пояснити, чому досі не зміг запровадити безготівкову оплату в транспорті, фото-1

За словами Чепурка, якщо компанія за рік не здатна привезти нібито через війну 300 валідаторів, то слід її замінити. Також він додав, що компанія «Фарго Сістемс» пов’язана з колишнім міським головою Олександром Мамаєм.

«Ми знаємо, хто власники цієї компанії — колишній депутат від партії міського голови (Олександра Мамая – ред.). І замість того, щоб закінчити цю «мамаївщину», ми дозволяємо далі продовжувати їм цю історію», — підкреслив Олексій Чепурко. 

Секретар міськради Андрій Карпов погодився з думкою Чепурка та запропонував з доповіддю запросити на наступне засідання виконкому представника цієї фірми.

«Хай він (представник компанії – ред.) простими словами пояснить, як так, що ми можемо завозити купу електроніки, незважаючи на війну, і хай він нам взагалі пояснить, коли вони хочуть закінчити цей процес. Тому що ми продовжили на рік договір, а тепер вони хочуть ще на рік, а полтавці хочуть отримати нормальний сервіс», — підкреслив Карпов.

Полтавській оператор E-квитка на наступному засіданні виконкому має пояснити, чому досі не зміг запровадити безготівкову оплату в транспорті, фото-2

Більшість депутатів погодилася не пролонгувати договір, тож на голосуванні не підтримали прохання оператор E-квитка. Лише двоє проголосували «за», ще 5 утрималися, 8 були проти.

Нагадаємо, 21 вересня 2021 року виконавчий комітет Полтавської міськради підписав договір із ТОВ «Фарго Сістемс» на впровадження у Полтаві електронного квитка. Власником та директором компанії є Максим Голдиш, депутат Полтавської міської 6-го та 7-го скликань від партії «Совість України».

Також читайте: у Полтаві через ремонт перекриють рух транспорту на п'ятьох вулицях.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проїзд #транспорт #виконком #Фарго Сістемс #E-квиток #валідатори
Оголошення
live comments feed...