• Головна
  • Пізнавальні та корисні велопоходи з ВелоПолтавою
09:32, 13 серпня 2013 р.

Пізнавальні та корисні велопоходи з ВелоПолтавою

Пропагуючи активний відпочинок ГО «ВелоПолтава» за підтримки Полтавського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» провели пізнавальний велопробіг до селища Котельва. Темою цього заходу організатори визначили історичну подію, а саме 70-річчя «Карпатського рейду» партизанського з’єднання Сидора Ковпака. Саме з Котельви розпочав свій життєвий шлях військовий діяч, двічі Герой Радянського Союзу Сидір Артемович Ковпак.
Пізнавальні та корисні велопоходи з ВелоПолтавою, фото-1

Пізнавальні та корисні велопоходи з ВелоПолтавою, фото-2
Більше 20 велолюбителів прибули до Котелевського музею С. А. Ковпака, де прослухали під час екскурсії цікаву розповідь про життя нашого земляка.
Пізнавальні та корисні велопоходи з ВелоПолтавою, фото-3
Пізнавальні та корисні велопоходи з ВелоПолтавою, фото-4
А потім проїхали Ковпаківським лісопарком, де створена «Партизанська стежка» і зупинилися на березі річки Ворскли для ночівлі. Під час проїзду лісопарком а також в таборі, Андрій Сотов поділився своєю аналітичною інформацією, здобутою в мережі Інтернет. Як виявляється, що в останні роки сторінки історії дуже часто переписуються. Тож учасники велопоходу мали змогу почути різні версії «Карпатського рейду» а висновки кожен зробить сам.
Пізнавальні та корисні велопоходи з ВелоПолтавою, фото-5
Пізнавальні та корисні велопоходи з ВелоПолтавою, фото-6
Пізнавальні та корисні велопоходи з ВелоПолтавою, фото-7
Цей велопохід, як і багато інших, ГО «ВелоПолтава» проводить в рамках проекту «Доступний велотуризм»Основне завдання цього проекту - сприяння активному відпочинку, зміцнення здоров'я, підвищення спортивної майстерності, набуття, прикладних і спеціальних навичок, огляд визначних туристсько-екскурсійних об'єктів. А цього разу 4 велосипедисти вперше відчули себе велотуристами та збагатилися новими туристичними навичками, здоров'ям та гарним настроєм!
Пізнавальні та корисні велопоходи з ВелоПолтавою, фото-8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...