• Головна
  • Під час націоналістичного квесту у селі Тахтаулове учасники подолали понад 4 кілометри
11:04, 12 серпня 2013 р.

Під час націоналістичного квесту у селі Тахтаулове учасники подолали понад 4 кілометри

У селі Жуки і Тахтаулове на Полтавщині за підтримки Полтавської районної організації і Тахтаулівського первинного осередку ВО «Свобода» відбувся піший квест «Шляхами Незалежності».

Участь у розважальній грі взяли три команди.

Стартували змагання у селі Жуки Полтавського району. Учасники пішого квесту змагалися в ерудиції при розв’язанні віршованих завдань, швидкости під час досягнення пункту призначення, вправности у стрільбі та володінні шаблею. У пошуках інструкторів із підказками команди обстежували церкву, топтали шлях до покинутої школи та виглядали прапор у гущавині парку. Слідкуючи за сонцем, використовуючи орієнтування на місцевости та спираючись на історичні факти, команди подолали дистанцію в 4 кілометри менше, ніж за годину. Піший квест охоплював період славної козаччини, жахливого Голодомору та часу Незалежности. Окрім віршованих завдань від організаторів, у змаганнях учасникам допомагали твори Тараса Шевченка, Лесі Українки та Івана Котляревського. Фінішом квесту став берег сільського ставу у селі Тахтаулове.

Перше місце виборола команда «Едельвейс» із Нових Санжар. Друге посів гурт учасників «Марсохід 1» із Полтави. А бронзу змагань отримав «Загін імені Юрія Горліс- Горського» із Полтавського району. Учасникам вручили нагороди та пам’ятні грамоти від організаторів і спонсорів заходу.

«Усі учасники були в рівних умовах. Єдине, що їм могло допомогти – це добре знання нашої історії, командна зібраність, підтримка та воля до перемоги. Мета заходу – об’єднати молодь, продемонструвати спосіб веселого й цікавого відпочинку, поєднуючи при цьому вивчення української минувшини та літератури. Інструктори з великим захопленням спостерігали за учасниками, наснажуючись на новий квест», – наголосив голова Тахтаулівського первинного осередку ВО «Свобода» Олексій Івженко.

Після виснажливих змагань, команди долучилися до приготування козацького куліша й спілкування на березі Тахтаулівського ставу.

 

Оголошення
live comments feed...