• Підкорили Польщу на спортивних змаганнях: веслувальники із Полтавщини здобули "золото" на ІІІ Європейських іграх
18:30, 22 червня 2023 р.
Надійне джерело

Спортсмени стали золотими призерами на Європейських Іграх, що проходять у Польщі.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Веслувальниця Людмила Лузан здобула «золото» на ІІІ Європейських іграх. У парі з Валерією Теретою в каное-двійці найшвидше подолала дистанцію 500 метрів.

Підкорили Польщу на спортивних змаганнях: веслувальники із Полтавщини  здобули "золото" на ІІІ Європейських іграх, фото-1

Ще одне «золото» на ІІІ Європейських іграх здобули веслувальники Ігор Трунов та Олег Кухарик, які прийшли першими до фінішу в байдарці-двійці на дистанції 500 метрів.

Нагадаємо, що полтавець Анатолій Новописьменний встановив два світові рекорди на чемпіонаті світу з класичного пауерліфтингу.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.