• Головна
  • У Тепловозоремонтного заводу відсудили бомбосховище
15:04, 11 серпня 2013 р.

У Тепловозоремонтного заводу відсудили бомбосховище

Господарський суд Полтавської області задовольнив позов прокуратури Ленінського району Полтави про визнання недійсним рішення виконкому Ленінської районної у м. Полтаві ради та свідоцтва про право власності на нерухоме майно ВАТ «Тепловозоремонтний завод».

А також визнав право державної власності в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській області на об’єкт цивільної оборони – захисну споруду площею понад 900 кв. м. Про це повідомив прокурор Ленінського району Полтави Олег Безцінний.

За його словами, Головне управління з питань житлово-комунального обслуговування населення Полтавської міськради на підставі рішення виконкому Ленінської районної у м. Полтави ради у 2005 році видало ВАТ «Тепловозоремонтний завод» свідоцтво про право власності на нерухоме майно. А саме: на сховище цивільної оборони площею 912,8 кв.м.

Такі дії спричинили фактичне відчуження об’єкта державної власності на користь ВАТ усупереч законодавству.

«Відповідно до п. 2 ст. 5 Закону України «Про приватизацію державного майна» приватизації не підлягають об’єкти, що мають загальнодержавне значення», - зазначає О. Безцінний.

Тобто державу в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській області було безпідставно позбавлено права власності на вищезгаданий об’єкт нерухомого майна. Що й стало підставою для втручання прокуратури.

 

Оголошення
live comments feed...