17:08, 10 серпня 2013 р.

Плановий ремонт доріг триває

Ремонт вулиці Фрунзе завершився. Ця вулиця не лише найбільша, а й найбільш завантажена в нашому місті. На оновлене асфальтне покриття нанесли розмітку. Про хід робіт розповіли у комунальному підприємстві «Шляхово-експлуатаційна дільниця».

– Покриття на вулиці замінили частково: на відрізку від вулиці 1100-річчя Полтави до вулиці Шевченка його замінили повністю, а на інших ділянках провели ямковий ремонт, який завершили ще в травні, – зазначив головний інженер КП «ШЕД» Микола Шерстюк. – Ремонтували дорогу в три зміни, вночі. Спочатку спробували працювати вдень, але не вийшло: ми дуже заважали транспорту, а він – нам. Важкі тролейбуси розкатували гарячий асфальт. Тому на цій ділянці ми працювали із 19 по 8 годину. Асфальту на цю роботу пішло 700 тонн.

Крім заміни асфальтного покриття працівники КП «ШЕД» піднімали рівень люків, які із часом почали просідати, а також провели профілактичні ремонти комунікацій, що проходять під дорогою. Також дорожні служби закінчили ремонт вулиці Монастирської та вчора завершили ремонтувати вулицю Чайковського. Найближчім часом ремонтувати будуть вулицю Енгельса – зараз там оновлюють зливову каналізацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...