Подальший розвиток тваринництва неможливий без підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів для галузі

– Серед звернень у рамках ініційованого Президентом України Віктором Януковичем „Діалогу з країною” своє місце посідають і питання, що безпосередньо стосуються аграрної політики, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Володимир Замикула під час засідання робочої групи координації роботи Школи інноваційних технологій в тваринництві (Полтавська державна аграрна академія).

– Тож маємо забезпечити всебічний розвиток сфери, підвищення її престижу. А це неможливо без підготовки високопрофесійних кадрів.

Тож у відповідності до доручень Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка при аграрній академії проведена робота щодо обладнання Школи інноваційних технологій в тваринництві. Її мета – підвищення кваліфікації головних зоотехніків, зоотехніків по племсправі, головних агрономів сільськогосподарських підприємств з акцентом на питаннях технології вирощування кормових культур, заготівлі та зберіганні кормів, проведення семінарів, конференцій круглих столів, надання консультативних послуг з питань тваринництва спеціалістами провідних світових компаній, практичні семінари, направлення на практику студентів у передові господарства області, що спеціалізуються на виробництві тваринницької продукції.

Наразі розроблені відповідні навчальні плани та програму роботи школи.

Для належної організації роботи школи в академії створено відповідну матеріальну базу, зокрема: є навчально-виставковий центр «ХАКА», де представлено технології сучасного свинокомплексу; аудиторії обладнані наочними матеріалами тощо.

Для забезпечення галузі тваринництва високопоживними та енергетичними за поживністю кормами буде підготовлено відповідні рекомендації.

Першим загальнообласним заходом у рамках роботи школи буде проведення семінару-навчання з технологій заготівлі та зберігання силосу на базі ВП "Шишацька" ТОВ АФ ім.Довженка Шишацького району, запланованого на 13 серпня 2013 року.

13 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов