• Головна
  • МАТИ ІНВАЛІДА ВИМАГАЄ ВИПЛАТИТИ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО СОЦІАЛЬНІЙ ДОПОМОЗІ
12:28, 8 серпня 2013 р.

МАТИ ІНВАЛІДА ВИМАГАЄ ВИПЛАТИТИ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО СОЦІАЛЬНІЙ ДОПОМОЗІ

Але працівники соцстраху і медики стверджують, що жодної заборгованості немає

Надія Кучеренко вийшла під стіни Полтавської обласної державної адміністрації, щоб добитися виплати заборгованості по пенсії її тяжко хворої на епілепсію доньки Оксани, 1982 року народження. Як розказує сама Надія Федорівна, вона стала жертвою недбальства державних структур.

— Я регулярно відвідую органи соціального забезпечення в Ленінській райраді, але спеціалісти мене не попередили про прийняття нового закону, який збільшив пенсію інвалідам. Закладний Віталій Петрович, (головний психіатр Полтавської області) намагається виписувати якісь дешеві невідомі пігулки, але я боюсь, щоб Оксані не стало гірше. А ті ліки, які виписували раніше, тепер не дає, ще й матюкає на прийомі. Я його так ненавиджу, що й не пускаю більше до хворої. Хай інший лікар нею займається.

Закладний Віталій ПетровичЗакладний Віталій Петрович

— Я, як посадова особа, є обмеженим у своїх діях, — коментує головний психіатр Віталій Закладний, — і коли виписані рецепти рвуть і кидають в обличчя, а до хворої навіть не допускають, мені складно чимось допомогти. Збільшення розміру виплат на утримання інваліда відбувається за умови подання заяви особи-доглядальника та визначеного пакету документів. Надія Федорівна не зробила цього вчасно, а тепер добивається, щоб допомогу їй оформили заднім числом, на що я піти не можу.

— Всі, визначені законом виплати, хвора отримує. Проте чомусь лікарі 3 міської поліклініки знаходять в Оксани Кучеренко ознаки анемії, вірогідно, Надія Федорівна не надто добре її годує.— додає працівник соцстраху Світлана Матуйзов. Вважаю її скарги на невиплачену допомогу від держави просто необґрунтованою. Зараз на хвору виплачується близько трьох тисяч гривень щомісяця, і жодних заборгованостей чи навіть затримок не було.

Надія з дочкою

За словами самої Надії Федорівни, на утримання доньки вона отримує тільки 1134 гривні. Своїм виступом біля Полтавської ОДА вона хотіла добитися розписки від соцстраху про якнайскорішу виплату допомоги за попередні два місяці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...