• Головна
  • Понад 101 млн.грн. сплачено до Державного бюджету за наслідками податкового та митного аудиту на Полтавщині
11:55, 8 серпня 2013 р.

Понад 101 млн.грн. сплачено до Державного бюджету за наслідками податкового та митного аудиту на Полтавщині

Одним із основних напрямків роботи підрозділів податкового та митного аудиту Головного управління Міндоходів у Полтавській області є підвищення рівня добровільної сплати податків через руйнування схем їх мінімізації.

Дієвий механізм реалізації зазначеного питання – це відпрацювання підприємств реального сектору економіки, які скористалися послугами „сумнівних” контрагентів для мінімізації чи ухилення від оподаткування.

В ході цієї роботи, впродовж січня – липня 2013 року підрозділами податкового та митного аудиту ГУ Міндоходів у Полтавській області було проведено 1472 перевірки суб’єктів господарювання, з яких 155 планових.

За результатами контрольно - перевірочної роботи до Державного бюджету донараховано всього узгоджених податкових зобов’язань - 121,7 млн.грн., зменшено збитки на суму – 47,4 млн.грн. - внаслідок чого упереджено несплату податку на прибуток у наступних податкових періодах на суму 9 млн.грн.

Із донарахованих сум на разі до Державного бюджету України сплачено 101,5 млн.грн.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
«Торбами викидаємо зіпсовані продукти на смітники»: як у Полтаві мешканці двох будинків через перегорілий кабель "виживали" кілька днів без світла
У Полтаваобленерго надали роз'яснення щодо графіків відключення електроенергії
"Це не життя, а виживання": стало відомо, як електрика потрапляє в регіон і чому без світла залишилися близько 70% споживачів Полтавщини
«Світла має стати більше»: в Україні відремонтували потужний атомний енергоблок
Оголошення
live comments feed...