• Головна
 • Доопрацювання сайту інтернет-магазину на OpenCart
Новини компаній
15:22, 22 травня

Доопрацювання сайту інтернет-магазину на OpenCart

Новини компаній

Створення інтернет-магазину – популярний спосіб залучити покупців, збільшити цільову аудиторію. Проте інтернет-магазин не може існувати та розвиватися сам по собі. Магазини онлайн потребують постійного обслуговування, підтримки спеціалістів. Питання конкуренції стоїть досить гостро на ринку. Щоб магазин залишався конкурентоспроможним, йому потрібне доопрацювання. Не є винятком і сайти, що функціонують на платформі OpenCart.

Якщо доопрацювання потрібне інтернет-магазину, створеному на платформі OpenCart, то приводів для цього може бути декілька, включаючи:

 • розширення функціоналу;
 • робота над поліпшенням досвіду користувача;
 • своєчасне вирішення проблем технічного характеру тощо.

Однією з найбільш популярних і затребуваних платформ, на яких створюються інтернет-магазини, є OpenCart. Компанії з усього світу активно використовують її. Однак є певні нюанси: магазини, розроблені на базі OpenCart мають деякі обмеження, що створює їх власникам проблеми.

Доопрацювання сайту інтернет-магазину на OpenCart, фото-1

Навіщо потрібне доопрацювання?

Щоб оптимізувати сайт, покращити його безпеку, розмістити перелік нових функціональних кнопок та можливостей потрібне доопрацювання інтернет-магазину. Розглянемо докладніше причини, які можуть спонукати власника інтернет-магазину замовити доопрацювання сайту.

 • Активне залучення цільової аудиторії, що здійснюється шляхом підвищення зручності використання веб-ресурсу. Покупець швидше перейде на сайт інтернет-магазину, сторінки якого стрімко завантажуються, а навігація і структуризація зрозумілі. Тому попрацювати доведеться із функціональністю фільтрів, швидкістю завантаження, тим самим поліпшуючи досвід користувача.
 • Розширення існуючого спектра функцій. Щоб не виходити із переліку ТОП-лідерів, слід постійно відкривати нові можливості для своїх клієнтів, додавати функції. Наприклад, сучасний власник інтернет-магазину може інтегрувати його з соцмережами, прив'язати до системи CRM, додати потрібні платіжні системи, попрацювати над функціональністю кошика тощо.
 • Виправлення проблем технічного характеру Сайти або магазини на OpenCart можуть мати такі проблеми, як технічні збої, недоступність сервера, тривале завантаження. Доопрацювання допоможе усунути ці неприємності.
 • Підвищення ступеню безпеки – ця проблема хвилює багатьох власників онлайн-магазинів. Своєчасне доопрацювання дозволить впровадити нові системи безпеки, захищаючи користувачів від фішингу, а так хакерів, доступу третіх осіб до персональної інформації.

До кого звернутися?

Щоб доопрацювати сайт самостійно, необхідно мати відповідний досвід, знання та час. Тому краще звернутися до фахівця, який зробить це за вас. Є варіант отримати послуги фрілансера, що коштуватиме відносно недорого. Однак доопрацювання сайту на OpenCart включає цілий перелік різнопланових робіт. Можливо, один фахівець із цим не впорається, тому краще звернутися до спеціалізованого агентства чи студії, де працює згуртована команда професіоналів.

Залежно від бюджету, відведеного на доопрацювання за бажанням власника та зважаючи на потреби бізнесу можна розпочати:

 • планування;
 • етап реалізації;
 • тестування;
 • публікація доопрацювань.

1. Перший крок базується на аналізі клієнтських потреб, які згодом змінюються. Ефективним методом на цьому етапі є аналіз дії та конкурентів, опитування гостей сайту, тестування.

2. Потім спеціаліст створює план, прописуючи всі пункти для наступної реалізації, бюджет; використання певних інструментів, терміни реалізації тощо.

3. Найважливіше – це активна фаза розробки, а потім тестування на правильність роботи з метою виявлення помилок та їх виправлення.

4. Наостанок зміни публікуються на сайті інтернет-магазину.

У фахівців студії БАСТ можна замовити доопрацювання сайтів інтернет-магазинів на OpenCart, зробивши торгові майданчики більш привабливими візуально, поліпшуючи функціонал. Це позитивно вплине на зростання продажів та заохотить клієнтів робити покупки. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Їдуть автівками та велосипедами: на цих вихідних відпочивальники вже облюбували «Блакитні озера» під Полтавою (ФОТО, ВІДЕО)
У Полтаві розшукують чоловіка, який вдарив вагітну продавчиню та намагався її пограбувати (ВІДЕО)
У Полтаві на «Хитрому» ринку продають полуницю по 70 грн за кг, домашнє молоко від 20 за літр, а молоду картоплю по 45 гривень
Полтавський блогер Денис Корнєєв, який закликав захопити Київ та знищити владу, вийшов на волю і збирає 400 тисяч серед своїх підписників
Оголошення
live comments feed...