• Головна
  • Фільм Лтави "Дороги Гоголя" став лауреатом премії ім. Івана Франка
11:40, 20 серпня 2009 р.

Фільм Лтави "Дороги Гоголя" став лауреатом премії ім. Івана Франка

Комітет з присудження премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності визначив лауреатів. У номінації «За кращий твір у телевізійній сфері» її лауреатом став трисерійний документальний фільм «Дороги Гоголя», створений Полтавською ОДТРК "Лтава" до 200-річчя від дня народження М.В. Гоголя. Над фільмом працювали: генеральний продюсер Микола Ляпаненко, автор сценарію та ведуча Ольга Ніколенко, режисер, виконавчий продюсер і музичний редактор Наталія Іванченко, режисер і оператор-постановник Дмитро Стариков, виконавець ролі М.В.Гоголя, актор Полтавського музично-драматичного театру ім. Гоголя Богдан Чернявський.

Цього року на здобуття премії було висунуто 62 роботи авторів із Києва та 17 областей України. Лауреатами 2009 року премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності визнали роботи у 4-х номінаціях.

Нагадаємо, що премія імені Івана Франка заснована Кабінетом Міністрів України 2004 року. Вона присуджується щорічно авторам оригінальних творів у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Рішення про присудження премії приймає Комітет, до складу Комітету входять представники Держкомтелерадіо, Мінкультури, Національної Академії мистецтв, Національної спілки журналістів. Очолює Комітет т.в.о. Голови Держкомтелерадіо Анатолій Мураховський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...