• Головна
  • Централізовану диспетчерську службу швидкої в Полтаві модернізують на понад 20 млн грн
12:36, 7 серпня 2013 р.

Централізовану диспетчерську службу швидкої в Полтаві модернізують на понад 20 млн грн

На капітальний ремонт централізованої диспетчерської служби та модернізацію Полтавського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф виділили 22 млн грн. Кошти надали  після попереднього узгодження з керівниками проекту «Вчасна допомога» та затвердження наказу МОЗ України.

 Про це повідомив начальник відділу медицини катастроф та мобілізаційної роботи ДОЗ Полтавської ОДА Володимир Мохначов на оперативній нараді Комунальної установи «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

 За його словами відповідно до розпорядження Міністерства охорони здоров’я України в централізованій диспетчерській має бути 16 робочих місць. Для оптимальної організації відповідної служби області достатньо 12 робочих місць з прийому викликів, крім того: 3 – для викликів за профільними захворюваннями та 1 – для керівника.

Також на нараді обговорили шляхи здійснення подальшої роботи у цьому напрямку: направлення проекту «Укртелеком» на узгодження із Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України. Необхідне створення сукупного проекту і його подання на розгляд експертному співтовариству, проведення технологічної та технічної експертизи згідно вимог.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...