• Головна
  • Наші пропозиції були категорично відхилені „Нафтогазом
12:01, 7 серпня 2013 р.

Наші пропозиції були категорично відхилені „Нафтогазом

Віктор Животенко: „Наші пропозиції були категорично відхилені „Нафтогазом”

Ситуація з відсутністю гарячої води на Полтавщині через відключення ПАТ „Полтавагаз” котелень теплопостачальних підприємств, яка хвилює і обласну владу, і мешканців, стала предметом розгляду учасників наради, перед початком якої перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко прокоментував свою вчорашню зустріч із першим заступником керівника НАК „Нафтогаз України” Валентином Франчуком.

- Пропозиції, з якими ми приїхали до „Нафтогазу”, були категорично відхилені. Вони полягали в можливості підписати тимчасову угоду на період судових розглядів, отримувати газ і платити за нього. На рахунках „Нафтогазу” висять 33 мільйони, але використати він їх не може. У нас є ще 30 мільйонів, які ми готові перерахувати за півгодини. Але керівництво компанії це не зацікавило. Завтра-післязавтра відбудуться засідання апеляційних судів, перспективи виграти яких у „Нафтогазу” фактично немає. Мене запевнили, що рішення суду на нашу користь компанія виконає.

Віктор Животенко відзначив підтримку Мінрегіонбуду, адже проблеми з гарячою водою характерні для багатьох регіонів України.

Окремо Віктор Животенко скритикував позицію керівництва ПАТ „Полтавагаз”:

- Там зайняли найлегшу позицію – спостерігача. А ми не маємо права залишити поза увагою звернення мешканців – на це нас спрямовує Президент України Віктор Янукович. Тож усіма силами намагаємося вирішити питання із забезпеченням їх гарячою водою, забезпеченням дитсадків і медичних закладів, а людям, які працюють у „Полтавагазі”, все це абсолютно байдуже.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...