Наші пропозиції були категорично відхилені „Нафтогазом

Віктор Животенко: „Наші пропозиції були категорично відхилені „Нафтогазом”

Ситуація з відсутністю гарячої води на Полтавщині через відключення ПАТ „Полтавагаз” котелень теплопостачальних підприємств, яка хвилює і обласну владу, і мешканців, стала предметом розгляду учасників наради, перед початком якої перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко прокоментував свою вчорашню зустріч із першим заступником керівника НАК „Нафтогаз України” Валентином Франчуком.

- Пропозиції, з якими ми приїхали до „Нафтогазу”, були категорично відхилені. Вони полягали в можливості підписати тимчасову угоду на період судових розглядів, отримувати газ і платити за нього. На рахунках „Нафтогазу” висять 33 мільйони, але використати він їх не може. У нас є ще 30 мільйонів, які ми готові перерахувати за півгодини. Але керівництво компанії це не зацікавило. Завтра-післязавтра відбудуться засідання апеляційних судів, перспективи виграти яких у „Нафтогазу” фактично немає. Мене запевнили, що рішення суду на нашу користь компанія виконає.

Віктор Животенко відзначив підтримку Мінрегіонбуду, адже проблеми з гарячою водою характерні для багатьох регіонів України.

Окремо Віктор Животенко скритикував позицію керівництва ПАТ „Полтавагаз”:

- Там зайняли найлегшу позицію – спостерігача. А ми не маємо права залишити поза увагою звернення мешканців – на це нас спрямовує Президент України Віктор Янукович. Тож усіма силами намагаємося вирішити питання із забезпеченням їх гарячою водою, забезпеченням дитсадків і медичних закладів, а людям, які працюють у „Полтавагазі”, все це абсолютно байдуже.

11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов