• Головна
  • Про роботу райдержадміністрацій та міськвиконкомів щодо вирішення проблем громадян, що звертаються до Президента України
16:30, 6 серпня 2013 р.

Про роботу райдержадміністрацій та міськвиконкомів щодо вирішення проблем громадян, що звертаються до Президента України

- Президент України Віктор Янукович поставив питання забезпечення потреб наших громадян на принциповий рівень, - наголосив заступник голови - керівник апарату ОДА Валерій Пархоменко на селекторній нараді на тему „Про роботу райдержадміністрацій та міськвиконкомів щодо вирішення проблем громадян, що звертаються до Президента України”. - Влада не тільки повинна до дрібниць знати все, що непокоїть людей, а й оперативно реагувати на звернення. Реагувати не відписками, а конкретними діями. До роботи зі зверненнями громадян маємо підходити принципово та відповідально.

Валерій Пархоменко підкреслив: після телепроекту „Діалог з країною” люди скористалися можливістю публічних звернень до глави держави. Однак, якщо звернення, минаючи проміжні інстанції, надходять безпосередньо на Адміністрацію Президента, то робиться висновок, що ці проміжні інстанції не працюють. Так складається враження про роботу влади на місцях, де можна й потрібно було вирішити 73% загальної кількості звернень.

- У людей є право звертатися до Президента, наш обов'язок – зробити на своєму рівні все можливе, щоб не стало причин для таких звернень, - зазначив Валерій Пархоменко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...