• Головна
  • Велопробіг ПВД «До 70-річчя Карпатського рейда Ковпака»
15:05, 6 серпня 2013 р.

Велопробіг ПВД «До 70-річчя Карпатського рейда Ковпака»

«ВелоПолтава» в рамках проектів «ДОСТУПНИЙ ВЕЛОТУРИЗМ» та «МАНДРУЙМО ПОЛТАВЩИНОЮ» продовжує пізнавальні велопробіги та велопоходи вихідного дня. Цього разу, за сприянням Полтавського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», ми пропонуємо завітати до селища Котельва, батьківщину військового діяча, двічі Героя Радянського Союзу Сидора Артемовича Ковпака.
Влітку цього року виповнюється 70 років «Карпатського рейду» партизанського з’єднання Сидора Ковпака. Саме в ці дні, 70 років тому, точилися криваві бої в районі Яремчі. Про цей рейд а також про життя С.А.Ковпака пропонуємо дізнатися під час нашого велопробігу з ПВД, який відбудеться 10-11 серпня.
В програмі: велопробіг до Котельви, відвідування-екскурсія Котелевського музею С. А. Ковпака. Проїзд Ковпаківським лісопарком, де створена «Партизанська стежка», яка відтворює шлях партизанського з'єднання по тилах німецько-фашистських окупантів від Путивля до Карпат. Ділянки носять відповідні назви: «Спадщанський ліс», «Брянщина», «Деснянщина», «Лельчинці», «Лоївщина», «Прип'ятський гай», «Сарненський гай», «Скалацький гай», «Тетерівщина», «Яремче». Ну і звісно традиційна солдатська каша.

Реєстрація учасників на велофорумі «БЫСТРЕЕ ВЕТРА».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...