Медзаклади області готуються до роботи в осінньо-зимовий період

Стан підготовки медичних закладів області до роботи в осінньо-зимовий період 2013/14 років було обговорено 5 серпня 2013 року заступником голови Полтавської облдержадміністрації Олександром Ковалем, директором Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктором Лисаком спільно з керівниками обласних та міських м. Полтави закладів охорони здоров’я.

Було акцентовано увагу на необхідності оформлення належним чином паспорту готовності закладів до роботи в наступному опалювальному сезоні, проведення перевірки стану охорони праці та пожежної безпеки.

Також обговорювалося питання необхідності до 1 вересня забезпечення укладання угод з підприємствами теплоенергетики та газопостачання про споживання теплової енергії та природного газу в межах коштів, передбачених у кошторисах підвідомчих лікувально-профілактичних закладах на зазначені цілі.

Крім того, було розглянуто питання щодо стану заготівлі овочів для потреб харчування хворих у медичних закладах.

Було дано доручення завершити підготовку підпорядкованих закладів до роботи у наступний осінньо-зимовий період до 1 вересня поточного року.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов