• Полтавська «Ворскла» у Одесі перемогла «Чорноморець» завдяки голу Сефері
17:05, 16 квітня 2023 р.
Надійне джерело

Полтавська «Ворскла» у Одесі перемогла «Чорноморець» завдяки голу Сефері

16-го квітня у рамках 21-го туру чемпіонату України з футболу полтавська «Ворскла» у виїзному матчі у Одесі протистояла місцевому «Чорноморцю». Полтавська команда вийшла на гру у наступному складі: Павло Ісенко – Володимир Чеснаков, Євген Павлюк, Андрій Бацула, Василь Кравець – Ігор Пердута, Артем Челядін, Олександр Скляр, Денис Олійник – Руслан Степанюк, Таулянт Сефері.

У першому таймі чудовий шанс відкрити рахунок мав нападник «Ворскли» Руслан Степанюк, але пробиваючи головою післянавісу, влучив у поперечину. Той-таки Степанюк вже у другій половині гри пробивав із лівої, але його удар впритул відбив голкіпер господарів Євген Паст.

Але гол на 85-ій хвилині гри забив не Руслан Степанюк, а його одноклубник Таулянт Сефері, який після сольного проходу із правої влучив точно у кут воріт – 0:1! Після цієї перемоги полтавська команда піднялася на восьму сходинку турнірної таблиці.

Нагадаємо, інший полтавський клуб - СК "Полтава" - у цьому турі першої ліги обіграв "Маріуполь" з рахунком 4:2.