• Головна
  • Цього року в Полтаві планують ввести в експлуатацію 9 багатоповерхівок
15:13, 5 серпня 2013 р.

Цього року в Полтаві планують ввести в експлуатацію 9 багатоповерхівок

Днями відбулося чергове виїзне засідання штабу з питань спорудження об'єктів житла, що плануються до введення в експлуатацію у 2013 році.

В ньому взяли участь заступник міського голови Ольга Борисенко, начальник Інспекції ДАБК у Полтавській області Олена Ткаченко, начальник відділу капітальних вкладень та розвитку соціальної сфери управління містобудування та архітектури Полтавської обласної державної адміністрації Євген Мельник, начальник управління економічних питань Полтавського міськвиконкому Володимир Волік, заступник начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Анатолій Черненький, начальник відділу по контролю за архітектурно-містобудівною проектною діяльністю управління з питань містобудування та архітектури Віталій Балаш, головний спеціаліст відділу капітальних вкладень та розвитку соціальної сфери управління економічних питань Михайло Шиянов.

У державі на основі дерегуляції створено законодавчо-нормативне підґрунтя для активізації будівельної діяльності. Протягом 2010-2013 років відповідно до Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", запропонованої Президентом України Віктором Януковичем, Урядом вжито системних заходів до відновлення темпів розвитку будівельної галузі. Зокрема, прийнято Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», яким значно спрощено дозвільні процедури у будівельній сфері. Українських будівельників залучають до реалізації держпрограм доступного житла та великих інфраструктурних проектів.

В Полтаві у 2013 році заплановано до введення в експлуатацію 9 багатоповерхових житлових будинків загальною площею 48938,4 м2, що майже на 35% більше, ніж збудовано у 2012 році (36297,3 м2).

Основними завданнями на 2013-14 роки в галузі будівництва є формування сучасного будівельного комплексу, спроможного забезпечувати інвестиційні наміри суб'єктів інвестиційної діяльності шляхом упровадження інструментів стимулювання підвищення якості та конкурентоспроможності трудового потенціалу в будівництві та розвитку виробництва новітніх вітчизняних будівельних матеріалів;

Головним завданням у сфері формування ринку доступного житла є створення ефективного житлового сектору, що діє на ринкових принципах і задовольняє житлові потреби основної частини населення на рівні, що відповідає їх платоспроможному попиту, а також механізмів участі держави у підтримці розвитку і функціонування цього ринку в цілому.

Реалізація поставлених завдань дасть можливість протягом 2013-2014 років збільшити обсяги введеного в експлуатацію житла на 5-10% за рік, надходження капітальних інвестицій у будівельну галузь, обсяги виконання будівельно- монтажних робіт на 5-7% за рік.

Під час об'їзду будівельних майданчиків, на яких ведеться спорудження житлових будинків, комісією було проведено обстеження будівельної готовності об'єктів, а саме:

1) житлового будинку по майдану Незалежності, 1-Б

Будівельна готовність складає 90%.

Замовник має наміри ввести будинок в експлуатацію у IV кварталі 2013 року.

За результатами обстеження замовника зобов'язали привести стан будівельного майданчика до відповідних вимог будівельних і санітарних норм.

2) житлового будинку по вул. О. Бідного, №18

Будівельна готовність - 70%.

Введення об'єкту в експлуатацію може бути перенесено на 2014 рік.

За результатами обстеження замовника зобов'язали привести стан будівельного майданчика до відповідних вимог будівельних і санітарних норм.

3)Багатоповерхового житлового будинку готельного типу з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення по вул. Коваля,2 (І черга)

Будівельна готовність - 75%.

Замовник має наміри ввести будинок в експлуатацію у IV кварталі 2013 року.

Замовника зобов'язали влаштувати пандуси відповідно до діючих норм.

4) багатоповерхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення по вул. Курчатова, 3-А (ІІ черга)

Будівельна готовність – 75%.

Замовник має наміри ввести будинок в експлуатацію у IV кварталі 2013 року.

Проблемні питання: підключення до системи газопостачання, через відсутність дозволу на приєднання до мереж ПАТ «Полтавагаз».

5) житлового будинку по вул. Героїв Сталінграда, 3

Будівельна готовність - 85%.

Замовник має наміри ввести будинок в експлуатацію у IІІ кварталі 2013 року.

6) житлового будинку по вул. Панянка, 65-Б (4-5 секція)

Будівельна готовність - 85%.

Замовник має наміри ввести будинок в експлуатацію у III кварталі 2013 року.

7) житлового будинку по вул. Панянка, 75-А (5-6 секція)

Будівельна готовність - 65%.

Замовник має наміри ввести будинок в експлуатацію у IV кварталі 2013 року.

8) багатоповерхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та аптечного закладу по вул. Фурманова, 8б

Будівельна готовність - 90%.

Замовник має наміри ввести будинок в експлуатацію у ІІІ кварталі 2013 року.

Приписано інспекції ДАБК в Полтавський області перевірити відповідність будинку проектній документації.

Для недопущення зриву термінів введення в експлуатацію об'єктів житлового будівництва в 2013 році, вирішення проблемних питань стан будівельних робіт на вищезазначених об'єктах триматиметься на постійному контролі.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...