• Головна
  • На Полтавщині провели виїзне засідання колегії управління
14:27, 5 серпня 2013 р.

На Полтавщині провели виїзне засідання колегії управління

Минулого тижня на базі Надержинщинської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№65) було проведено виїзне засідання колегії управління ДПтС в області.

Члени колегії на чолі з начальником управління генерал-майором внутрішньої служби Миколою Ісаєвим провели стройовий огляд особового складу та виконання вправ стройового статуту, здійснили обхід територією установи. Ознайомилися з комунально-побутовими умовами утримання засуджених жінок.

Протягом року в установі було проведено косметичні ремонти, зокрема арештного дому, ДІЗО та ПКТ. Відремонтовано виробничі цехи, їдальню, пекарню, лазнево-пральний комплекс. Також оновлено спортивний майданчик для засуджених.

На виїзному засіданні колегії було продемонстровано кімнату психоемоційного розвантаження для персоналу установи. Тут працівники колонії можуть поспілкуватися із психологом та отримати кваліфіковану допомогу.

На території виробничої зони було представлено експозицію продукції підприємства колонії. Тут були товари від подушок до вишитих вручну сорочок та рушників.

Начальник управління Микола Ісаєв поспілкувався із засудженими жінками колонії та поцікавився умовами утримання. Скарг від засуджених на комунально-побутове влаштування та дії адміністрації не надходило.

Після обходу територій установи було підведено підсумки виїзного засідання. У заключному слові начальник управління Микола Ісаєв дав позитивну оцінку проведеній роботі та подякував персоналу за підготовку до колегії.

 

Оголошення
live comments feed...