• Головна
  • В ОДА затвердили список інвалідів війни, які отримають житло
12:03, 5 серпня 2013 р.

В ОДА затвердили список інвалідів війни, які отримають житло

Сьогодні в Полтавській ОДА затвердили остаточний список претендентів серед інвалідів війни, які перебувають на квартирному обліку в Полтавській області, на отримання житла. Його підтримали всі члени комісії з питань забезпечення житлом осіб з числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, воїнів інтернаціоналістів, інвалідів війни та військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, для відселення їх із закритих та віддалених населених пунктів військових гарнізонів, засідання якої відбулося сьогодні.

До списку ввійшли 7 інвалідів війни, які проживають на Полтавщині. Кандидидатів на отримання житла відбирали в порядку черги, відповідно до законодавства.

«Нажаль  критерії відбору кандидатів не завжди співпадають з моральними і емоційними можливостями. Інваліди є різні, але він інвалід і стоїть у черзі. Тому ми вибрали перших, податі постановці на чергу і створили список. І щоб не було ніяких суперечок, доручили громадським організація перевірити чи дійсно інформація відповідає дійсності», – сказав перший заступник голови ОДА Віктор Животенко.

За його словами в області працюють всі програми,забезпечення пільговим житлом громадян, які підтримує Президент України Віктор Янукович.

Загалом цього року Програмою забезпечення житлом інвалідів війни передбачено 2,36 млн грн, із залученням яких планують придбати 11 квартир. Це на чотири квартири більше ніж минулог року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...