• Головна
  • На Полтавщині викрито схему імпорту м’яса з порушенням митних правил
11:31, 5 серпня 2013 р.

На Полтавщині викрито схему імпорту м’яса з порушенням митних правил

У ході проведення на території Полтавської області комплексу заходів під умовною назвою "Держкордон-2013", метою яких є посилення контролю за сплатою митних платежів, працівниками оперативного управління ГУ Міндоходів в області викрито факт ухилення від сплати податків службовими особами підприємства-імпортера, що здійснює розмитнення товарів в зоні дії Полтавської митниці.

Встановлено, що службові особи вказаного підприємства під час здійснення фінансово-господарської діяльності відобразили реалізацію імпортованого м’яса свинини та яловичини в адресу "фіктивних" суб’єктів господарювання, у той час як фактично здійснювали його продаж за готівкові кошти, без сплати до бюджету відповідних податків. Крім цього встановлені факти підміни товаросупроводжуючих документів з метою заниження митної вартості товару при його розмитненні.

За даними фактами слідчим управлінням фінансових розслідувань розпочато кримінальне провадження за ознаками ст. 212 Кримінального Кодексу України.

У ході проведення слідчих дій встановлено відсутність за місцем реєстрації підприємства у м.Полтаві будь-яких даних, що свідчать про діяльність підприємства. З дозволу суду проведено ряд обшуків за встановленими адресами фактичного місцезнаходження офісного та складських приміщень підприємства в інших регіонах України, під час яких працівниками податкової міліції вилучені фінансово-господарські документи щодо імпорту і реалізації товару, готівкові кошти у сумі 475,4 тис. грн. та 10,0 тис. доларів США, а також 135 т м’яса, імпортованого від СГД-нерезидентів з порушенням встановлених митних правил на суму 3,6 млн. грн.

Досудове розслідування по кримінальному провадженню триває.

 

Оголошення
live comments feed...