• «Полтава» вдома мінімально поступилася «Буковині»
17:00, 9 квітня 2023 р.
Надійне джерело

«Полтава» вдома мінімально поступилася «Буковині»

9-го у Полтаві в рамках І туру матчів на вибування першої ліги СК «Полтава» приймав «Буковину» із Чернівців. Рахунок у матчі відкрив на 11-ій хвилині нападник гостей Михайло Сергійчук, який колись виступав кілька сезонів за полтавську «Ворсклу» - 0:1. Євген Стрельцов із «Полтави» на 56-ій хвилині рахунок зрівняв. Проте Ілля Скрипник на 69-ій хвилині забив другий, і переможний гол, «Буковини» - 1:2.

«Полтава» вдома мінімально поступилася «Буковині», фото-1

Наступний матч полтавська команда проведе на виїзді, суперником буде МСК «Маріуполь» (час і дата проведення матчу поки що не відомі).

Нагадаємо, полтавська "Ворскла" у матчі 20-го туру чемпіонату України з футболу у вищій лізі перемогла "Інгулець" із рахунком 1:0.