• Головна
  • У Полтаві пройшов велопарад дівчат у «червоному та чорному»
10:05, 5 серпня 2013 р.

У Полтаві пройшов велопарад дівчат у «червоному та чорному»

Більше півсотні полтавок зібрав  тематичний жіночий велопарад за французьким романом Марі Анрі Бейля Стендаля “Червоне і чорне”. Дівчата не тільки в спортивних костюмах, а й в у сукнях та на підборах проїхали колоною від площі Зигіна до Білої Альтанки, зробивши коло в центрі міста. Фінішували вони в парку Перемоги. Всі велосипедистки були в червоному та чорному одязі.

Сьогодні ми показуємо, що велосипед – це природний, екологічний вид транспорту, який гарантує швидке переміщення. Так, як місто маленьке, часто бувають пробки, то на велосипеді добратися до місця роботи набагато швидше“, – зазначила представниця ГО “ВЕЛОПОЛТАВА” Ольга Горячун.

Як розповіла одна з учасниць велопараду Людмила Хоменко, мета заходу показати, що велосипед – це вид транспорту на якому зручно їздити не тільки на прогулянку, а й на роботу чи вечірку, він є повноцінною альтернативою приватного авто.

Підтримали жінок й представники сильної статі, деякі з них дотрималися тематики кольорів в одязі.

Я знала, що чоловіки активно долучаться до заходу, тому що вони джентльмени, і завжди підтримують нас“, – сказала Ольга Горячун.

За словами заступника голови правління ГО “ВЕЛОПОЛТАВА” Юрія Репала, ініціаторами цього заходу стали дівчата, які взяли приклад у київських та львівських колег.

У Полтаві жіночий велопарад проходить втретє, теми дівчата вибирають самостійно, а ми завжди підтримуємо їх у цьому, та допомагаємо вирішити організаційні питання. Вік учасниць необмежений, усі охочі можуть взяти участь” – сказав Юрій Репало.

До велопараду долучилися навіть діти, найменшій учасниці заходу Ярославі 1 рік 8 місяців, а учасникові Ігорю, який прийшов підтримати маму 1 рік 3 місяці.

Оголошення
live comments feed...