• Головна
  • В Полтавському аграрному університеті відкрили лабораторію політологічних досліджень
15:00, 1 квітня
Надійне джерело

В Полтавському аграрному університеті відкрили лабораторію політологічних досліджень

В Полтавському аграрному університеті відкрили лабораторію політологічних досліджень

Втілення ідеї стало можливим завдяки реалізації проєкту програми Еразмус+ напряму Жана Моне «Участь громадян та соціальний діалог як ключові фактори в розбудові сталих територіальних громад: успішні практики ЄС для України», який розпочато 1 жовтня 2022 року.

Авторами проєкту стали: викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів професорки Анастасія Некряч і Тамара Шаравара, доцент Сергій Приходько. Суттєву організаційну допомогу надала начальниця відділу міжнародних зв’язків Тетяна Капіталова.

Основною метою проєкту є популяризація і запровадження в Україні демократичних практик місцевого самоврядування Європейського Союзу. Для цього необхідне поєднання зусиль усіх зацікавлених сторін: громадськості, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань, викладачів і студентів закладів вищої освіти.

На базі лабораторії відбуватимуться лекційні та практичні заняття для здобувачів вищої освіти за спеціальностями Політологія і Публічне управління та адміністрування з дисциплін «Регіональне співробітництво» та «Політичний імідж органів місцевого самоврядування». Окремо, проходитимуть заняття з розроблення пропозицій і рекомендацій щодо вдосконалення механізмів громадської участі у системі місцевої влади України. Також на базі лабораторії проводитимуться заходи для всіх зацікавлених сторін у сфері політологічних досліджень проблем місцевого самоврядування. Про це інфоомують з ПДАУ

Читайте також: Аптеки зможуть продавати рецептурні препарати без рецепта до кінця воєнного стану

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аграрна академія #лабораторія #проект
Останні новини
ТОП новини
«Про цю «пам’ятку» знають навіть у США»: коли з подвір’я пенсіонерки у Полтаві вдруге приберуть «гору» сміття, яку видно з Білої Альтанки
«Брав» Берлін, «отримав» Полтаву»: що чекає на радянській танк, який колись "пригнав" в Полтаву "кремлівський інструктор"
У Полтаві пропонують щоранку на екрані біля колишнього кінотеатру Котляревського транслювати фотографії загиблих захисників із міста та області
Полтава під зливовим дощем попрощалася із загиблими захисниками України Юліаном Матвійчуком та В’ячеславом Родіоновим (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...